Gwiazdy

Podpaska, cesarskie cięcie i dużo czerwonego lateksu. Nowy klip Miley Cyrus budzi kontrowersje

Miley Cyrus

zrzut ekranu instagram.com/ mileycyrus

Gwiazdy

Podpaska, cesarskie cięcie i dużo czerwonego lateksu. Nowy klip Miley Cyrus budzi kontrowersje

Miley Cyrus

zrzut ekranu instagram.com/ mileycyrus

W sieci pojawił się najnowszy teledysk Miley Cyrus do piosenki „Mother’s Daughter”. Choć fani artystki przywykli już do kontrowersyjnych zachowań Miley, to po obejrzeniu klipu są w szoku. Dlaczego?

Miley Cyrus lubi szokować swoich fanów. Choć zaczynała w show-biznesie jako urocza Hannah Montana w serialu Disney’a, to bardzo szybko pożegnała się z grzecznym wizerunkiem.

Jej dotychczasowe teledyski ociekały nagością i seksem. W ostatnich dniach Cyrus wypuściła do sieci teledysk do piosenki „Mother’s Daughter”. Klip jest dość kontrowersyjny.  Choć Miley nie występuje w nim nago, to dużo w nim czerwonego lateksu.


Źródło: x-news

W klipie znajdziemy więcej szokujących ujęć, jak choćby ocierające się o siebie nagie sutki, podpaskę przyklejoną do majtek, bliznę po cesarskim cięciu, nagą kobietę karmiącą piersią swoje dziecko, niepełnosprawną modelkę.  jedni widza w tym wspaniały, feministyczny manifest, ukazujący rozmaite oblicza kobiecości, inni czują się zniesmaczeni dosłownością.

W teledysku wystąpiła również mama Miley - Tish Cyrus. Cyrus śpiewa, że dzięki wsparciu swojej matki, dziś jest na szczycie kariery.

Jak Wam się podoba teledysk? Jak myślicie, jest to feministyczny manifest artystki, czy chęć wzbudzenia szumu wokół własnej osoby?

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
58
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
18.09.2019
emi
ten teledysk i piosenka to mistrzostwo!
12.07.2019
Ramboo
Klip niesie większe przesłanie i porusza ważny społecznie problem traktowania kobiecego ciała jako przedmiot oraz stygmatyzacji, a tu autor spuszcza się nad tym że kogoś szykuje podpaska albo blizna po cesarce...
07.07.2019
Morwa
Ciekawe z czego za kilka lat będzie się leczyć ta piosenkarka? Depresja, schizofrenia, wszelkie uzależnienia ..... Biedne dziewczę
07.07.2019
netkat
kocham ją całą! piękny głos, ogromne serce. jest sobą, nikogo nie udaje, nie szuka poklasku, ma swoje przekonania i się nimi kieruje. kontrowersyjna? ma odwagę pokazywać jakie na codzień zasady wyznaje. Yrzeba ruszyć głową i być otwartym na to, że świat się zmienia, aby ją docenić....Walczy o prawa zwierzat, mniejszości, konien, lgbt i całej reszty ludzi którzy są Watykanu palcami....prawdziwa współczesna.
Rozwiń wszystkie komentarzy