Gwiazdy

Matt Dusk oddaje hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. W dniu urodzin wirtuoza udostępnił wzruszający utwór 

Gwiazdy

Matt Dusk oddaje hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. W dniu urodzin wirtuoza udostępnił wzruszający utwór 

Matt Dusk 6 maja zapowiedział nowym album. Artysta zaprezentował pierwszy, a zarazem najważniejszy singiel „My Way/Szczęście jest we mnie”, w którym śpiewa w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Data premiery nie jest przypadkowa, wypada ona w dniu urodzin mistrza. 

Matt Dusk wspomina Zbigniewa Wodeckiego

W dniu 70. urodzin Zbigniewa Wodeckiego wokalista Matt Dusk zaprezentował pierwszy singiel zapowiadający nowy album. Jest to piosenka „My Way/Szczęście jest we mnie”, w której oprócz Matta, słyszymy także głos Zbigniewa. Artysta w ten sposób oddał hołd jednemu z najwybitniejszych muzyków.

Tak sobie myślę, że artysta jest tak długo żywy, jak długo jego sztuka jest w naszej głowie i w naszych sercach, a Zbigniew Wodecki idealnie to pokazuje

– powiedziała Sandra Hajduk.

Matt przy okazji zapowiedzi singla wspominał także zeszłoroczny występ na festiwalu Wodecki Twist, który był dla niego bardzo wzruszającym momentem. Artysta przyznał, że bardzo żałuje, że nie zdążył nagrać z mistrzem piosenki, gdy ten jeszcze żył.

Na festiwalu mogliśmy usłyszeć także piosenki Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu takich artystów jak Dawid Podsiadło, Kayah, Anna Maria Jopek, Brodka, Mela Koteluk czy Sławek Uniatowski.

Matt Dusk – nowy album

Matt Dusk jest wokalistą, który swój talent kształcił na Uniwersytecie w Yorku pod okiem jazzowej legendy, Oscara Petersona. Po raz pierwszy zadebiutował w 2004 roku z płytą "The Way It Is". Od tego czasu wydał dwanaście klimatycznych albumów, a ostatni z nich ukazał się w 2018 roku.

Już niebawem Matt Dusk ponownie przypomni nam dawne czasy. Jaka będzie jego nowa płyta? W najbliższy weekend w Dzień Dobry TVN z artystą rozmawiać będzie Gabi Drzewicka. Koniecznie bądźcie z nami.

Matt Dusk i Zbigniew Wodecki z piosenką "My Way/Szczęście jest we mnie". Zobaczcie wideo 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:


Co sądzisz o tym artykule?
60
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0