Newsy

MasterChef Junior 5. Kto odpadł w 7. odcinku programu?

Bartosz Krupa/EastNews

Newsy

MasterChef Junior 5. Kto odpadł w 7. odcinku programu?

Bartosz Krupa/EastNews

7. odcinek programu MasterChef Junior był wyjątkowo... słodki! Zadaniem młodych kucharzy było przygotowanie rozpływających się w ustach eklerków. Z pomocą przyszła Anna Starmach, jurorka w programie oraz specjalistka w dziedzinie wypieków. 

Czas na eklerki

Kolejny odcinek 5 sezonu MasterChef Junior rozpoczął się nietypowo. Ania Starmach zaprezentowała się uczestnikom programu w jadalnej sukni stworzonej z eklerków. Jak wyznała, prace nad nią trwały całą noc, a w proces jej tworzenia zaangażowanych było trzech krawców, pięciu cukierników oraz wszyscy jurorzy - Anna Starmach, Michele Morone oraz Mateusz Gessler. Młodzi kucharze stanęli przed nie lada wyzwaniem. Musieli upiec eklerki, które tworzone są z parzonego ciasta. Jak poradzili sobie z tym zadaniem? 

7. odcinek MasterChef Junior możesz obejrzeć na player.pl.

Kto odpadł z programu MasterChef Junior?

Uczestnicy programu są młodzi, ale kreatywności na pewno im nie brakuje. 11-letni Arnold przygotował eklerki z truskawkowo-śmietankowe z polewą z białej czekolady. Co ciekawe, zdecydował że polewa na każdym z eklerków wykonana będzie z innego koloru. Niestety, jego pomysł nie przekonał jurorów. W 7. odcinku z programem pożegnali się Arnold i Wiktor. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
84
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0