Gwiazdy

"To rak złośliwy!" Córka Marka Torzewskiego zdradziła, że jej ojciec jest poważnie chory

Marek Torzewski z miłości do żony

Marek Torzewski z miłości do żony

Gwiazdy

"To rak złośliwy!" Córka Marka Torzewskiego zdradziła, że jej ojciec jest poważnie chory

Marek Torzewski z miłości do żony

Marek Torzewski z miłości do żony

Marek Torzewski choruje on na nowotwór złośliwy od kilku miesięcy. O stanie jego zdrowia opowiedziała córka Torzewskiego, Agata Torzewska: "Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy".

Marek Torzewski od kilku miesięcy choruje on na nowotwór złośliwy. O wszystkim opowiedziała jego córka, Agata Torzewska:

On jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa. Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy (...) Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę, a to wszystko trwa już parę długich miesięcy - powiedziała Agata Torzewska w rozmowie z Plejadą.

Agata Torzewska nawiązała przy okazji do sprawy toczącej się przeciwko jej ojcu. Marek Torzewski został skazany za rzekome przywłaszczenie 4450 złotych. Sprawa dotyczy faktury za koncert Marka Torzewskiego ze stycznia 2018 roku. Faktura przez przypadek miała trafić w ręce Torzewskiego - organizatorzy koncertu twierdzili, że poprosili gwiazdora o zwrot pieniędzy, a on miał się nie zgodzić i nie spełnić ich prośby. Dlatego też sprawa trafiła do sądu.

(...) Mój ojciec jest wrażliwym człowiekiem tak, jak każdy artysta. W normalnych warunkach, w dobrym stanie zdrowia, odznaczałby się dobrą odpornością i odwagą, ale każdy jest człowiekiem. Jego dotyka zwłaszcza to, że sprawa jest nieprawdziwa, a on nie ma prawa do obrony i każdy bierze pod uwagę tylko jedną stronę - dodała Agata Torzewska.

Więcej: Izraelscy naukowcy: za rok będziemy mieć lekarstwo na raka

Kim jest Agata Torzewska?

Agata Torzewska, córka Marka Torzewskiego, ma 34 lata - urodziła się 29 września 1984 roku. Kiedy miała zaledwie lata, wyjechała do Belgii. Oprócz szkoły belgijskiej i polskiej, Agata kończyła szkołę muzyczną. 

Agata na początku próbowała grać na skrzypcach, ale okazało się, że nie jest to jej ukochany instrument. Po skrzypcach był fortepian, po fortepianie chór i teatr. Z czasem jej żywiołem stał się śpiew i taniec - Agata kocha fitness.

Co ciekawe, Agata jest bardzo przesądna i wierzy w różne siły niektórych talizmanów. 

Zobacz film: Immunoterapia – przełomowa metoda w walce z nowotworami? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
1
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.06.2019
ewa
smutna jest taka wiadomość ale zawsze trzeba być dobrej myśli. chciałabym skontaktować się z Panem ale nie mogę na takim forum, może metoda jaką zajmuję się od 15 lat ułatwiłaby powrót do zdrowia.jeśli jest jakiś sposób na kontakt proszę dać znać