Gwiazdy

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jego zdjęcie z dzieciństwa. Fani: "Ale słodziak"

Łukasz Kuchta

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jego zdjęcie z dzieciństwa. Fani: "Ale słodziak"

Łukasz Kuchta

Dzień Dobry TVN

Mama Łukasza Kuchty, uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno została zarówno teściową, jak i babcią. Pani Anna kipi szczęściem, co widać także w jej mediach społecznościowych. Opublikowała właśnie zdjęcie swojego syna z dzieciństwa, z refleksyjnym i wzruszającym opisem. 

Łukasz Kuchta w dzieciństwie

Mama Łukasza nie należy do typowych teściowych. Jest aktywną użytkowniczką Instagrama i chętnie dzieli się z obserwatorami swoim prywatnym życiem. Niedawno udostępniła zdjęcie z synową Oliwią, a teraz wstawiła na swój profil post z fotografią syna. Jak wyglądał Łukasz w dzieciństwie?

Chciałam Wam kogoś przedstawić ? to jest Łukasz, ojciec Franka Juniora ?.. niesamowite jaki czas jest nieubłagany i biegnie i biegnie, a my pędzimy z nim do przodu i dokąd tak spieszymy ?

- napisała pani Anna. 

Musimy być świadomi tego, że co było nie wróci, więc cieszmy się każda chwila ? nie marnujmy czasu na głupoty i niepotrzebne rzeczy. Dopiero w pewnym wieku człowiek dostrzega przemijanie ?

- dodała z refleksją.

Dumna mama i babcia, wzruszeni fani

Obserwatorzy pani Anny jak zawsze nie zawiedli. Zaraz po opublikowaniu zdjęcia pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących tego, jak wspaniałą jest osobą oraz przeczuć, że to właśnie ona będzie stroiła małego syna Oliwii i Łukasza, Franka. 

Ale słodziak! Na pierwszy rzut oka jak dziewczynka
Teraz babcia będzie stroić wnuka!
To prawda... czas ucieka jak szalony. Tak na prawdę od kiedy mam synka dopiero to dostrzegłam. Po sobie tak człowiek nie odczuwa przemijania. Pozdrawiam! Dużo zdrówka dla Franka i jego Mamy ?
Jest Pani przekochana ❤️

- czytamy. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
57
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0