Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Słupsku - Magda Gessler musi ratować "Mikołajka". Udało się?

Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Słupsku - Magda Gessler musi ratować "Mikołajka". Udało się?

Magda Gessler przyjechała ze swoimi "Kuchennymi rewolucjami" do Słupska. Pani Jolanta prowadzi tam restaurację "Mikołajek". Lokal nie przynosi jednak takich zysków, jak się spodziewała. Czy Magda Gessler - królowa polskiej gastronomii - zmieni tę sytuację? 

To już 22. sezon uwielbianych przez widzów TVN "Kuchennych rewolucji". Obecnie, gdy z powodu pandemii COVID-19 coraz więcej barów i lokali zamyka się lub zawiesza swoją działalność, pomoc Magdy Gessler jest potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Restauratorzy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i niełatwych warunkach pracy. 

"Kuchenne rewolucje" w Słupsku

W Słupsku, w zabytkowej kamienicy niedaleko centrum miasta siedzibę ma restauracja "Mikołajek". To lokal z długimi tradycjami, który rok temu przejęła pani Jolanta. Kobieta od 10 lat ze sporym powodzeniem prowadzi w mieście "Pierogarnię". Zachęcona tym sukcesem zaciągnęła kredyt, by kupić "Mikołajka". Liczyła na to, że lokal - popularny w czasach PRL-u - znów przyciągnie klientów. Szybko okazało się, że bardzo się myliła. Nowy biznes pochłania wszystkie zyski "Pierogarni".

Okazuje się, że w ostatnim czasie sytuacja jest jeszcze gorsza. Zdesperowana właścicielka napisała do Magdy Gessler, prosząc ją o ratunek. Nieustraszona restauratorka z wrodzoną sobie energią podjęła się tego niełatwego zadania. Kiedy pojawiła się w "Mikołajku", na miejscu była także zwykle nieobecna właścicielka. Na początku Magdę Gessler uderzyły ceny dań, które zobaczyła w karcie. 

- Za darmo można tu zjeść - stwierdziła prowadząca "Kuchenne rewolucje". 

Magda Gessler podjęła się niełatwego zadania

Szybko okazało się, że wyprowadzenie "Mikołajka" na dobre tory nie będzie łatwe. W relacjach między Magdą Gessler a panią Jolantą nie brakowało emocji. Czy rewolucja zakończyła się sukcesem?

"Kuchenne rewolucje" - gdzie oglądać

"Kuchenne rewolucje" ze Słupska można obejrzeć w czwartek, 11 marca o godz. 21:30 na antenie TVN oraz przedpremierowo w Player.pl.

Zobacz wideo: Startuje nowy sezon "Kuchennych rewolucji"! "Teraz już nie mogę tak ostro mówić"

x-news

Zobacz także:

Życie z chorobą dwubiegunową. Mika Urbaniak w szczerym wyznaniu: "Alkoholem łagodziłam symptomy"

Emocje po wywiadzie Harry'ego i Meghan. "To jest największy kryzys od śmierci księżnej Diany"

Roksana Węgiel w programie "MasterChef Junior". Wiemy, co przygotowali dla niej mali kucharze

Co sądzisz o tym artykule?
47
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0