Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Częstochowie - Magda Gessler miała trudne zadanie. "Restauracja funkcjonowała bez pomysłu, bez konkretnego kierunku"

TVN

Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Częstochowie - Magda Gessler miała trudne zadanie. "Restauracja funkcjonowała bez pomysłu, bez konkretnego kierunku"

TVN

Raków to robotnicza dzielnica Częstochowy. Mieści się tam stadion zespołu, który niedawno trafił do piłkarskiej ekstraklasy oraz restauracja "Sezonowa". Niestety na próżno szukać tam sezonowanych warzyw i owoców. Co gorsza, brakuje w niej też gości. Czy Magda Gessler zdoła postawić biznes na nogi?

Kuchenne rewolucje w Częstochowie

Magda Gessler od kilku lat jeździ po całej Polsce i pomaga restauracjom, które borykają się problemami. Dzięki jej radom i wsparciu niejeden biznes odbił się od dna. Jej doświadczenie i znajomość branży od podszewki są niezwykle cenne zwłaszcza teraz, gdy cała gastronomia  zmaga się z kryzysem. 

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji", który będzie można obejrzeć już w najbliższy czwartek, 4 marca, o 21:30 na antenie TVN, Magda Gessler pojechała do Częstochowy. O pomoc poprosili ją Robert i Dorota, którzy prowadzą restaurację "Sezonowa". Mimo że oboje bardzo się poświęcają, to żadne z nich nie ma pojęcia o prowadzeniu lokalu. Robert jest adwokatem, a Dorota psychologiem specjalnym.

Wspólny biznes miał być spełnieniem marzeń, a stał się przyczyną zmartwień i nieprzespanych nocy. Goście nie przychodzą, a właścicielom kończą się oszczędności i nie mają z czego dokładać do interesu. Ich sytuację finansową dodatkowo komplikuje fakt, że Dorota jest w zaawansowanej ciąży i lada moment na świecie pojawi się dziecko. 

Czy "Sezonowa" stanie na nogi?

Już pierwsza wizyta w restauracji "Sezonowa" uświadomiła prowadzącej "Kuchenne rewolucje", że w lokalu panuje bardzo duży chaos. Nie ma wyraźnego podziału obowiązków wśród personelu i wszyscy robią wszystko. Ten bałagan rodzi tylko napięcie i frustrację.

- W Częstochowie miałam trudne zadanie. Restauracja funkcjonowała bez pomysłu, bez konkretnego kierunku a właściciele nie bardzo wiedzieli, co mają zrobić, by ją utrzymać. Moje zmiany rzutowały nie tylko na kwestie restauracyjne, ale również biznesowe i rodzinne. Robert i Dorota pozwolili mi działać, bo czuli, że chcę dla nich jaj najlepiej - mówiła Magda Gessler.

Czy znana restauratorka zdołała postawić biznes Roberta i Doroty na nogi? Oglądajcie "Kuchenne rewolucje" w czwartek, 4 marca, o 21:30 na antenie TVN!

Zobacz także:

Magda Gessler pokazała swoją mamę. To po niej odziedziczyła urodę. "Brak mi ciebie, moja ty piękna"

Kulczyk, Ochojska, Pyz, Tokarczuk i Wojciechowska. Polki, które zmieniają świat na lepszy

Leniwi rodzice służą radą. "To nie koniec świata, jeśli zamówisz pizzę na obiad"

Źródło: TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
75
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0