Newsy

Kraina lodu 2. Jest nowy zwiastun. O czym będzie film?

Kraina lodu 2

fot. materiały prasowe

Newsy

Kraina lodu 2. Jest nowy zwiastun. O czym będzie film?

Kraina lodu 2

fot. materiały prasowe

Disney zaprezentował nowy zwiastun animacji "Kraina lodu 2" ("Frozen 2"), który zdradza nieco więcej na temat okrytej tajemnicą  fabuły filmu. Akcja kontynuacji ma rozgrywać się trzy lata po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części - to jedna z niewielu potwierdzonych przez Disneya informacji na temat samej fabuły. Animacja trafi do polskich kin 22 listopada 2019 roku.

Wrzesień przyniósł nam trzeci, i jak wiele wskazuje ostatni, zwiastun "Krainy lodu 2", znanej również pod angielskim tytułem "Frozen 2". Materiał wyjaśnia nam zawiązanie akcji filmu, w którym ponownie spotkamy siostry Annę i Elsę, jak również znanych i lubianych z pierwszej części Kristoffa, renifera Svena oraz bałwana Olafa. A także Trolle, które jak zwykle najwięcej wiedza na temat magii.

Kraina lodu 2 - fabuła

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu Arendelle. Jego źródłem zdaje się być zaczarowany las, o którym Elsie i Annie opowiadał ich ojciec. 

Elsę wzywa tajemniczy głos, który ma jakiś związek z jej mocami. "Magia ma nieodparty urok, bez ciebie Elsa może się w niej zatracić" - mówi Król Trolli do Anny. Czy siostrom po raz kolejny uda się wyjść cało z opresji? 

Bohaterowie wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni ich życie ? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej "Krainie lodu" Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. 

Głosu postaciom użyczą m.in. Kristen Bell (Anna), Idina Menzel (Elsa), Evan Rachel Wood (Iduna), Sterling K. Brown i Josh Gad. Premiera w Polsce odbędzie się 22 listopada

Kraina lodu i "Mam tę moc"

Pierwsza część "Krainy lodu" trafiła na ekrany kin w 2013 roku. Film błyskawicznie zyskał ogromną popularność, głównie dzięki fantastycznym piosenkom, zwłaszcza "Mam tę moc" ("Let It Go"), którą śpiewały małe dziewczynki na całym świecie. "Kraina lodu" zarobiła na całym świecie ponad miliard dolarów. Film otrzymał Oscara w kategorii najlepsza animacja, nagrodą Akademii została wyróżniona też piosenka "Let it Go".


Sukces piosenki "Mam tę moc"

Pewne było, że animacja, która okazała się takim hitem, doczeka się drugiej części, jednak nikt chyba nie spodziewał się, że na kontynuację przyjdzie nam czekać aż sześć długich lat. czy będzie tak udana jak pierwsza część? Przekonamy się niebawem!

Co sądzisz o tym artykule?
67
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0