Newsy

Katarzyna Ankudowicz urodziła. Aktorka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

Bartosz Krupa/East News

Newsy

Katarzyna Ankudowicz urodziła. Aktorka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

Bartosz Krupa/East News

Katarzyna Ankudowicz, aktorka teatralna oraz serialowa, powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie, zdradziła również płeć dziecka. 

Katarzyna Ankudowicz ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Na wielkim ekranie debiutowała w 2002 roku, wtedy właśnie wystąpiła w filmach "Dzień świra" Marka Koterskiego oraz "Julia wraca do domu" Agnieszki Holland. Od tego czasu wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach telewizyjnych oraz filmowych. Do listy sukcesów teraz może dopisać również te w życiu prywatnym. Rodzina aktorki właśnie się powiększyła. 

Katarzyna Ankudowicz urodziła córeczkę

O ciąży informowała również za pośrednictwem mediów społecznościowych, a do ostatnich chwil pozostała aktywna zawodowo. W niedzielę 1 marca 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Katarzyny Ankudowicz. Dziewczynka urodziła się o 1:30 w jednym z warszawskich szpitali. W poście na Instagramie aktorka poinformowała fanów o powiększeniu rodziny oraz podziękowała personelowi szpitala za opiekę

Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie

- napisała artystka.  


Działalność społeczna

Aktorka poza działalnością teatralną oraz telewizyjną angażuje się także w walkę ze smogiem. Do tego stopnia, że zdecydowała się pozwać Skarb Państwa, a sprawę wygrała. W rezultacie otrzymała odszkodowanie wysokości 10 tys. złotych, które przekazała na cele charytatywne. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
76
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0