Zwierzęta

Kaczor Biegus. Miał iść na rosół, a znalazł nowy dom

Zwierzęta

Kaczor Biegus. Miał iść na rosół, a znalazł nowy dom

Miał skończyć w garnku z rosołem. Jednak zamiast tego skończył w mieszkaniu w stolicy. Co ciekawe, czuje się tu bardzo komfortowo. Poznajcie niezwykłą historię Kaczora Biegusa.

Kaczor, który miał iść na rosół, a znalazł nowy dom

Klaudia mieszka z dwoma psami, kotem, a od niedawna z kaczorem, któremu dała na imię Biegus. Skąd decyzja o przygarnięciu pod swój dach kaczora? Jak tłumaczy Klaudia, był to impuls.

Zobaczyłam go w Internecie, pojechałam po niego i zabrałam go ze wsi. Pan, który sprzedawał go na ubój, na rosół był lekko zdziwiony, że przyjechałam po niego z kocem i kojcem. On mi chyba współczuł.

Klaudia nie jest weganką, ale w swojej diecie ograniczyła mięso.

Nawet jest mi głupio, jak przy nim gotuje rosół.

-przyznaje Klaudia.

Domowa sielanka

Kaczor Biegus zamieszkał u Klaudii miesiąc temu. W miejskim środowisku czuje się bardzo komfortowo. Odkąd się wprowadził do mieszkania Klaudii sporo urósł i podwoił swoją masę. Codziennie bierze prysznic i znalazł wspólny język z innymi lokatorami, (dwa psy i kot). Choć jeden z czworonogów jest psem łownym, w domu Klaudii panuje prawdziwa sielanka. Zwierzęta szybko go zaakceptowały. Już pierwszego dnia przesiadywali razem na sobie w salonie.

Kaczor biegus lubi oglądać telewizję i słuchać muzyki.

Ja jestem w szoku, że kaczor, który miał iść na rosół, ma aż tyle uczuć w sobie. Teraz my jesteśmy jego stadem i on się tutaj bardzo dobrze odnajduje.

-podsumowała Klaudia.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
123
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
20.11.2019
Daga6211
Coś nie cudownego :-D Spacery najlepsze
13.11.2019
Kaz111
Nawet nie wiem jak to skomentować....
12.11.2019
Kura domowa
Też mam takiego koguta. Ma krzywy dziób, dlatego był przeznaczony na rosół, a jest u nas już 5 lat i trzeba go karmić ręką. Na szczęście nie w domu, tylko chodzi po podwórku a mieszka w komórce. Jest zadowolony z życia :)
12.11.2019
DuckKwak
Gratulacje dla tej PANI, wielkie serca. Pozdrowienia z Holandii :)
Rozwiń wszystkie komentarzy