Gwiazdy

Julia Wieniawa sprzedaje swoje ubrania. Cały dochód przeznaczy na służbę zdrowia 

Tomasz Urbanek/EastNews

Gwiazdy

Julia Wieniawa sprzedaje swoje ubrania. Cały dochód przeznaczy na służbę zdrowia 

Tomasz Urbanek/EastNews

Julia Wieniawa od początku zagrożenia koronawirusem przestrzega fanów i zachęca do zostawania w domach. Młoda gwiazda włączyła się do akcji #zostanwdomu, a teraz postanowiła dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia służby zdrowia. Na aukcji online sprzedaje ubrania, a cały dochód przeznaczy na walkę z COVID-19. 

Julia Wieniawa sprzedaje ubrania online

Wokalistka obecnie spędza czas z najbliższą rodziną i wzięła się za uporządkowanie swojej szafy. Na swoim InstaStory poinformowała, że wybrała wiele ubrań, które miała na sobie podczas premier filmowych czy ważnych imprez i planuje sprzedać poprzez aplikację Less_app. Kupić je może każdy, a dochód z aukcji zostanie przeznaczony na służbę zdrowia i walkę z koronawirusem. 

W walce z koronawirusem

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka bardzo świadomie podchodzi do odpowiedzialności, jaką niesie za sobą duża rozpoznawalność. Od pojawienia się koronawirusa w Polsce przestrzega przed wychodzeniem z domu i namawia do ograniczenia kontaktów towarzyskich. W swoich mediach społecznościowych wielokrotnie relacjonowała najświeższe informacje rządowe i informowała o ryzyku, jakie niesie za sobą nieprzestrzeganie zaleceń specjalistów. 

W akcję #zostanwdomu angażują się gwiazdy TVN. Zobacz, jakie maja pomysły na spędzanie czasu:

#zostanwdomu

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
89
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0