Gwiazdy

Aktorka serialu "Gra o tron": Izrael uprowadził moją córkę

smutny misio

Fot. eranicle / Getty Images

Gwiazdy

Aktorka serialu "Gra o tron": Izrael uprowadził moją córkę

smutny misio

Fot. eranicle / Getty Images

Josephine Gillan, aktorka znana między innymi z serialu "Gra o tron", oskarża izraelskie służby społeczne o porwanie jej 8-miesięcznej córki. Gwiazda apeluje o pomoc w jej odzyskaniu.

Josephine Gillan prosi o pomoc

Josephine Gillan to znana z roli prostytutki Marei w serialu "Gra o tron" brytyjska aktorka. Josephine opublikowała ostatnio na Twitterze post, w którym twierdzi, że w środku nocy władze Izraela uprowadziły jej dziecko.

Więcej:


Josephine Gillan: izraelskie władzę porwały córkę

Josephine twierdzi, że w czasie, gdy jej córką opiekowała się przyjaciółka, izraelskie służby weszły do jej mieszkania i zabrały dziecko. Josephine Gillan powierzyła córkę przyjaciółce, ponieważ sama cierpiała na depresję poporodową.

Dobrzy prawnicy są kosztowni, ale warto, aby moje dziecko miało szansę na szczęście i miłość, na które zasługuje! Dlatego proszę o darowizny, które pomogą zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby sprowadzić ją z powrotem tam, gdzie jest bezpieczna i kochana. Żadne dziecko nie powinno być bez rodzica, zwłaszcza jeśli jest on dobry i opiekuje się dzieckiem z oddaniem. To, co zrobiły izraelskie służby socjalne, jest nielegalne i walczę, by ją odzyskać. Jestem w tej chwili załamana i chcę tylko znów zobaczyć się z moją córeczką

Zobacz film: Porwania dla okupu. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
47
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0