Gwiazdy

Jon Bon Jovi odczuwa brak kontaktu z publicznością. Zaprosił fanów do wspólnego napisania piosenki

Getty Images/Prapass Pulsub

Gwiazdy

Jon Bon Jovi odczuwa brak kontaktu z publicznością. Zaprosił fanów do wspólnego napisania piosenki

Getty Images/Prapass Pulsub

Artyści z całego świata szukają rozwiązania na kontakt z publicznością, który z powodu pandemii koronawirusa został mocno ograniczony. Jon Bon Jovi postanowił napisać piosenkę, a do stworzenia tekstu zaprosił swoich fanów.

Jon Bon Jovi pisze piosenkę z fanami

58-letni muzyk na swoim Instagramie poinformował, że podczas domowej izolacji napisał nową piosenkę, a właściwie to jej fragment.

Teraz zrobiłem to, co robię najlepiej. Usiadłem z gitarą i spróbować wyrazić coś dla Was słowami, aby rozpromienić Wasz dzień

- powiedział wokalista zespołu.

Nowy utwór zatytułowany Do What You Can posiada już pierwszą zwrotkę i refren. Do kontynuowania tworzonego tekstu zaprosił swoich obserwujących.

Oto mój pomysł: piszemy ten tekst razem. Daję Wami refren i pierwszą zwrotkę. Druga należy do Was. Opowiedz mi swoją historię. Powiedz mi przez co teraz przechodzisz. Powiedz mi, jak się czujesz, czy jesteś zdrowy, opowiedz o zakończeniu szkoły średniej, które zostanie odwołane. Porozmawiaj o balu maturalnym, którego prawdopodobnie możesz nie mieć. Mów o nadchodzącym dziecku. Mów o wypłacie, którą tracisz. Mów o strachu. Patrząc przez okno i zastanów się, co z tym wszystkim zrobić

David Bryan z Bon Jovi zakażony koronawirusem

Do fanów zespołu Bon Jovi dotarła ostatnio przykra informacja. David Bryan, który jest klawiszowcem w popularnym zespole z Ameryki, otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa COVID-19. W swojej wiadomości na Instagramie opowiedział o tym, jak się obecnie czuje.

Właśnie otrzymałem dzisiaj wyniki i uzyskałem pozytywny wynik testu na obecność wirusa korony. Byłem chory przez tydzień i z każdym dniem czułem się lepiej. Proszę, nie bójcie się!!! To grypa, a nie plaga. Zostałem poddany kwarantannie przez tydzień i będę na niej kolejny tydzień. A kiedy poczuję się lepiej, ponownie przeprowadzę testy, aby upewnić się, że jestem wolny od tego paskudnego wirusa. Pomagajcie sobie nawzajem. Niedługo to się skończy… z pomocą każdego Amerykanina!! ??❤️ 

- motywował 58-letni muzyk.

Legendarny zespół nie tak dawno świętował okrągłą rocznicę 30 lat na muzycznej scenie. Z liderem amerykańskiej grupy rockowej rozmawiał wtedy Marcin Sawicki. 

ZOBACZ WIDEO >>>

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
57
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0