Gwiazdy

Jak mieszka Modny Tata? Zobacz jego luksusowy 140-metrowy apartament

Gwiazdy

Jak mieszka Modny Tata? Zobacz jego luksusowy 140-metrowy apartament

Polski bloger, Modny Tata, pokazał specjalnie dla Dzień Dobry TVN swoje mieszkanie. Jak wygląda jego dom? Jest naprawdę imponujący, zobaczcie sami!

Zobacz też: Odpicowane mieszkanie. Zobacz, jak mieszkają projektantki wnętrz


Jak mieszka Modny Tata?

Mieszkanie Modnego Taty, czyli Michała Będźmirowskiego, i jego żony Pauliny, ma 140 metrów kwadratowych. To naprawdę imponujący metraż!

Nasze poprzednie mieszkanie miało około 60 metrów kwadratowych, potrzebowaliśmy oddechu! W związku z tym, że nasz syn Misio [Bruno - przyp. red.] rośnie i ma coraz więcej zabawek (...) - powiedział Modny Tata.

Mieszkanie Michała i jego żony Pauliny jest minimalistyczne, proste, jasne. Ich życie toczy się głównie w salonie, w którym znajduje się rodzinna biblioteczka oraz miejsce na kominek elektryczny (jeszcze go nie ma, ale Będźmirowscy zapewniają, że już niebawem będzie!).


Więcej: Mieszkanie Plus to klapa? Oto programy mieszkaniowe na 2019 rok


Pokój dziecka - jak urządził go Modny Tata?

Bardzo ważnym pomieszczeniem jest również pokój syna Modnego Taty - Bruna. Jego pokój to prawdziwe królestwo - zabawki, puzzle, książki i... telewizor! Są również gitary elektryczne, keyboard, mikrofon.


Więcej: Nowoczesny apartament Ranity Sobańskiej

Kim jest Modny Tata?

Modny Tata, czyli Michał Będźmirowski, to bloger modowy - jeden z najpopularniejszych w Polsce. Michał ma 33 lata. Modny Tata podkreśla, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Od kilku lat jest doktorem nauk społecznych, pełni rolę wykładowcy akademickiego w Wyższej Szkole Bankowej pełnił już od 2010 roku.


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
65
16
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0