Gorące tematy

Inpost zawiesza część usług. Paczkomaty będą nieczynne

Aleksej Sarifulin/Getty Images

Gorące tematy

Inpost zawiesza część usług. Paczkomaty będą nieczynne

Aleksej Sarifulin/Getty Images

Jeśli planowaliście zakupy z dostawą do paczkomatu, możecie napotkać problem. Między 15 sierpnia a 17 sierpnia Inpost zawiesza usługi odbioru i nadawania przesyłek. Firma zaplanowała w tym czasie prace serwisowe. 

Nieczynne paczkomaty 

Osoby często korzystające z paczkomatów przez kilka dni będą musiały się wstrzymać z korzystania z usługi. Firma Inpost ogłosiła, że na trzy dni zawiesza prace. Od 15 sierpnia od godziny 6:00 do 17 sierpnia do godziny 2:00 przeprowadzane będą prace serwisowe w zakresie baz danych i systemu logistycznego. Przeprowadzana modernizacja ma na celu usprawnić funkcjonowanie paczkomatów i polepszyć jakość usług. 

Są takie chwile, kiedy i my potrzebujemy naładować baterie. Dostarczanie najwyższej jakości usług, wymaga czasem przeprowadzenia niezbędnych prac serwisowych, dlatego bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z listą utrudnień, które wywołają zapowiadane prace

- czytamy na stronie Inspostu. 

Jakie utrudnienia czekają klientów?

W trakcie prac technicznych nie będzie możliwości tworzenia przesyłek w Paczkomatach i PaczkoPunktach oraz przekierowywania wysyłki. Ponadto w tym czasie nie skorzystamy z funkcji Szybkie Zwroty oraz nie będziemy mogli wygenerować kodu zwrotów dla przesyłek z Allegro. Firma nie będzie także wysyłać komunikatów statusowych w formie SMS-ów, e-maili oraz powiadomień push w aplikacji. W trakcie okna serwisowego nowe paczki nie będą umieszczane w Paczkomatach, a formularz reklamacyjny i infolinia Inpostu będą zablokowane. Wyłączone z użytku zostaną również lodówkomaty. 

Zaznaczamy, że terminy odbiorów (dla paczek umieszczonych w Paczkomacie w trakcie przerwy), ważności etykiet, kodów zwrotu oraz toku reklamacji zostaną wydłużone o czas trwania prac serwisowych

- czytamy. 

Dobra wiadomość dla użytkowników. Firma Inpost zapewnia wszystkich korzystających z paczkomatów, że przez cały czas będzie można odbierać paczki, które zostały umieszczone w Paczkomatach przed rozpoczęciem przerwy serwisowej – zarówno przy pomocy kodu odbioru, kodu QR, jak i przez aplikację mobilną.

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dostawa w wersji deluxe, czyli supermarket, który dowozi towary luksusowym lamborghini. Zobacz wideo. 

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
92
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0