Gwiazdy

Ian Rooth i jego hit "Flying" w DDTVN

Gwiazdy

Ian Rooth i jego hit "Flying" w DDTVN

Ian Rooth wystąpił w Dzień Dobry TVN z piosenką "Flying". Fani Eurowizji uważali, że to właśnie Ian Rooth i „Flying” powinni reprezentować Polskę na Eurowizję. Ostatecznie wygrał zespół Tulia. Posłuchajcie wykonania Iana Rootha na scenie Dzień Dobry TVN!

Ian Rooth od 10 lat związany jest ze sceną artystyczną. W czerwcu 2015 roku został zwycięzcą hiszpańskiej edycji programu Aim2Fame, pierwszego ogólnoświatowego talent show transmitowanego przez platformę You Tube.

O czym opowiada piosenka "Flying"?

„Flying” to piosenka o nadziei na lepsze jutro, na to, że wszystko będzie w porządku, gdy odważymy się latać. To piosenka dla tych, którzy tracą siły, wątpią, walczą z nierównością i wykluczeniem, a także odmiennością. To wołanie o równe prawa dla kobiet. To piosenka, którą artysta chce przekazać abyśmy nigdy się nie poddawali i nie bali marzyć stojąc ramię w ramię z otaczającą nas rzeczywistością.

Ian Rooth będzie repreze

Utwór został zgłoszony do polskich preselekcji, które w tym roku odbyły się za zamkniętymi drzwiami. Fani Eurowizji uważali, że to właśnie Ian Rooth i „Flying” mieli największe szanse na wygraną polskich preselekcji. 

Choć ostatecznie Ian Rooth nie wygrał, jest o nim cały czas głośno!


Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
4
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.03.2019
Sasana
I mają rację.. Ten chłopak ma to coś. I piosenka swietna