Horoskop

Horoskop na marzec 2021 - przed Bykami szansa na nową miłość. Co z innymi znakami zodiaku? 

Horoskop

Horoskop na marzec 2021 - przed Bykami szansa na nową miłość. Co z innymi znakami zodiaku? 

Marzec to okres pełen wigoru i mocy. Jaki jest horoskop? Na największy poziom optymizmu i przerwanie zimowego letargu możemy liczyć od 20.03 ponieważ właśnie od tej daty, dzień zacznie mieć przewagę nad nocą. Co jeszcze nas czeka? 

Horoskop na marzec 2021

Ten miesiąc wziął swoją nazwę od Marsa, boga wojny, który patronuje również rozpoczynającemu się w tym miesiącu znakowi Barana. Pamiętajmy jednak, że mityczny, wojowniczy Ares jest również opiekunem sił życiowych i aktywności fizycznej.

W marcu kończy się astronomiczna zima i rozpoczyna wiosna. Dzięki równonocy wiosennej obudzimy swoją wewnętrzną moc, zachce Nam się żyć, funkcjonować, brać do pracy i wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu. W ciągu najbliższych tygodni poczujemy przypływ energii, będziemy pobudzeni, bojowi, żeby nie powiedzieć agresywni. Wiele spraw nas zaskoczy, ale raczej w pozytywny sposób.

Jednak zanim to nastąpi mamy jeszcze do dokończenia zimowe kwestie. Ostatni atak zimy – zarówno ten energetyczny jak i związany z niskimi temperaturami nastąpi w okolicy nowiu Księżyca w znaku Ryb, czyli 13.03. W tym terminie wskazane jest wyrzucanie wszelkich pozostałości po odchodzącej porze roku. Robienie wielkich porządków przed Wielkanocą warto zaplanować właśnie na połowę miesiąca. To idealny termin na robienie rytuałów na pozbywanie się niechcianych energii, kontaktów czy relacji, ale również odchudzanie się, depilację czy zabiegi upiększające typu peeling. W ciągu najbliższych tygodni doświadczymy ogromnej zmiany i będziemy gotowi na nowe. Mówimy, "w marcu jak w garncu" nie bez powodu. U panów zaczyna pracować testosteron i zaczynają zabiegać o wymarzone partnerki. Panie zaś zaczynają się upiększać i w okolicy pełni Księżyca w Wadze odświeżać garderobę i wygląd.

Mamy zmianę energii. Marzec jest miesiącem poświęcony Marsowi i stąd wziął swoją nazwę. W marcu marcują się koty i to jest pierwszy sygnał, że zmienia się energia. Panowie będą mieli większy testosteron, panie zaczną pięknie układać fryzurę i zmieniać garderobę w okolicy pełni Księżyca w znaku Wagi. Ten miesiąc będzie dużo weselszy i bardziej energetyczny niż ten, który odszedł 

- powiedziała Merkurja.

Horoskop na marzec 2021 - co nas czeka? 

  • po 13.03 pozbycie się zimowych "brudów"
  • zamknięcie kwestii związanych z obniżonymi nastrojami i chandrami
  • od 20.03 przyspieszenie działań i wydarzeń
  • naładowanie wewnętrznych baterii
  • powrót optymizmu
  • przełamanie kryzysów

Horoskop na marzec 2021 - ważne dni

  • 4.03. Mars wkracza do znaku Bliźniąt, staniemy się bardziej otwarci na kontakty z innymi, chętni do komunikacji, bardziej gadatliwi i… plotkujący.
  • 13.03 Nów Księżyca w znaku Ryb, ostatni Nów Księżyca tej zimy! Warto zrobić sobie rytuał pożegnania się z kłopotami zimowymi, odciąć od smutków i skorzystać z oczyszczającej mocy ziół. Aktywny Neptun będzie wskazywał duchowe aspekty rzeczywistości. Możliwe jakieś niepokojące incydenty na morzach i oceanach.
  • 20.03 Równonoc, pierwszy dzień wiosny. Słońce wkracza do znaku Barana i od tego momentu dnia zacznie przybywać, a nocy ubywać.
  • 28.03 Pierwsza wiosenna Pełnia Księżyca w znaku Wagi, tak zwany Burzowy Księżyc. Nie bez powodu ta Pełnia nosi taką nazwę, ponieważ zwiastuje zmianę pogody z zimowej na wiosenną, a ze zmianą pogody przychodzą gwałtowne, wiosenne burze. Kiedy nadchodzi wiosna, krew w żyłach krąży szybciej i jesteśmy bardziej kłótliwi. Zatem w najbliższą Pełnię w Wadze, możemy spodziewać się burz, ale głównie w partnerstwie.

Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran - horoskop na marzec 2021

Szanse

Już na początku miesiąca odzyskasz chęć do życia. Twój patron Mars 4.03. wkracza do znaku Bliźniąt, co rozwiąże ci język i ułatwi ważne rozmowy i negocjacje. Dzięki Twoim przemyśleniom i zabiegom pojawi się okazja na wspólny biznes. Fizycznie poczujesz się silniejszy po 20.03. Wtedy Słońce wkroczy do twojego znaku i nie tylko dla Ciebie rozpocznie się wiosna, ale oczywiście to głównie Barany odczują ogromny przypływ sił witalnych oraz wiary w siebie. 22.03 masz kolejną fantastyczną datę. Trygon Marsa i Saturna przysporzy ci przychylności urzędów oraz pozwoli zaprezentować się przed kimś z bardzo profesjonalnej, rzetelnej strony. Pamiętaj, wiosna należy do ciebie!

Trudności

Zanim utrwalą się dobre tendencje, okres od 11.03 do 15.03 będzie obfitował w niepotrzebne kłótnie partnerskie. Twój język będzie cięty i nie będziesz umiał powstrzymać się od kąśliwych komentarzy, przez co przysporzysz sobie przeciwników. 13. i 24. czekają cię krótkie spięcia w pracy.

Byk - horoskop na marzec 2021

Szanse

Twoja patronka czyli Wenus będzie sobie doskonale poczynać do 21.03. zatem wykorzystuj dobre wpływy zanim przeminą. W okresie od 10. do 14.03. masz spore szczęście w relacjach partnerskich i układy na niebie przyniosą ci zaskakującą, korzystną znajomość. Samotne Byki mają dużą szansę na przebywanie w atrakcyjnym towarzystwie, gdzie trafi się okazja na nową miłość. Przed Tobą dobre kontakty z innymi i poluzowanie atmosfery. Możesz liczyć na spotkania, zaproszenia i przedstawianie cię w dobrym świetle. Pierwsza połowa marca to również doskonały czas na spore zakupy do domu. 26.03. rozglądaj się wokół za jakąś mega okazją.

Trudności

Okres po 20.03. przyniesie ci presję czasu i szalone tempo działań czego przecież nie znosisz. Pojawi się presja czasu, a w pracy narzucą wyśrubowane wymagania.

Bliźnięta - horoskop na marzec 2021

Szanse

Już 4.03 do Twojego znaku zodiaku wkracza patron tego miesiąca, czyli Mars. To wpłynie na ciebie mobilizująco i pobudzająco. Można powiedzieć, że przed tobą bardzo intensywny miesiąc, praktycznie pod każdym względem. W znaczący sposób może się rozwinąć Twoja kariera zawodowa, zyskasz też sporą popularność.

Mars w Twoim znaku zagna cię do służbowych podróży, a Pełnia Księżyca w sprzyjającym ci znaku Wagi (28.03) postara się o przychylność i sympatię ważnych osób. Jeśli masz przed sobą jakieś sprawdziany, to nie martw się, czekają cię doskonale zdane egzaminy.

Trudności

Nów w Rybach przyniesie chwilowy spadek formy. Zatem w połowie miesiąca nie zakładaj zbyt lekkiego ubrania i dbaj o swoje stopy. Uwaga na krtań i gardło 13.03. Kwadratura Marsa i twojego patrona Merkurego (24.03) może przynieść poważną kłótnię, zatem pilnuj się, aby nie powiedzieć o jedno słowo za dużo.

Rak - horoskop na marzec 2021

Szanse

Mocno obsadzony trygon wody daje ci szansę do 20.03 na dopięcie Twoich spraw na ostatni guzik. Tym bardziej, że początek miesiąca przyniesie ci nowe, warte uwagi projekty.

Zawodowo będziesz błyszczeć i cieszyć się sympatią szefostwa. Okres od 11. do 15.03 to ogromna fascynacja jakąś nową osobą. Czekają cię romantyczne doznania. Chociaż jesteś oszczędny w słowach zdobędziesz się na jakąś deklarację.

Trudności

Po równonocy przyjdzie lekki spadek tej dobrej passy. Wiosna podniesie ci ciśnienie i to dosłownie. Pełnia w Wadze 28.03 postawi cię na równe nogi! Będziesz musiał dokonywać jakichś trudnych wyborów partnerskich.

Lew - horoskop na marzec 2021

Szanse

Początek marca nie będzie należał do najłatwiejszych. Przed tobą okres irytacji i zmęczenia postawą innych ludzi. Zatem nie nalegaj na ważne spotkanie do 20.30. Lepiej dla ciebie będzie jeśli ono się do tego czasu nie odbędzie. Później utrudniające życie osoby odpuszczą.

Wraz z wiosną odżyjesz i zaczniesz patrzeć na świat weselszym okiem. Pełnia Księżyca w znaku Wagi (28.03) sprawi, że wiele trudnych sytuacji samoistnie rozwiąże się na Twoją korzyść.

Trudności

Uważaj, ponieważ 11.03 i 13.03, możesz się publicznie rozkleić. Czekają cię chwile zwątpienia i ochota, aby wszystko rzucić. Nów Księżyca w Rybach rozmiękczy cię i sprawi, że staniesz się płaczliwy. Na dodatek o nieporozumienia z szefem bądź partnerem w połowie miesiąca będzie wyjątkowo łatwo.

Panna - horoskop na marzec 2021

Szanse

Marzec zacznie się dla Ciebie wyjątkowo korzystnie. To dobry moment, aby przerwać zimową stagnację. Dzięki wypływom planet z opozycyjnego znaku Ryb zastanowisz się nad tym, czy twoje zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków, dlatego śmiało proś o podwyżkę. Możliwość zmiany pracy na lepszą pojawi się w terminie 10-16.03. Nawet jeśli całkiem nie zmienisz firmy, to zmodyfikujesz swoje stanowisko. Nów Księżyca w znaku Ryb sprawi, że odzyskasz spokój wewnętrzny. Czeka cię również nadwyżka finansowa, ale nie inwestuj jej pochopnie.

Trudności

Ktoś mija się z prawdą w partnerstwie, dlatego możesz czuć się zaniepokojony pewnymi niedomówieniami. Czas na szczerą rozmowę przyjdzie 14.04. W okolicy 24.03 kwadratura Twojego opiekuna Merkurego i Marsa, może cię wystawić na jakieś kłopoty w drodze, dlatego uważaj wtedy na to, aby jeździć przepisowo i mieć w zapasie czas na dojazd w miejsce docelowe.

Uważaj n również na próby oszustwa lub kradzieży 28.03.

Waga - horoskop na marzec 2021

Szanse

Wszystko powoli zaczyna układać się po Twojej myśli. Już 4.03 do trygonu powietrza wkroczy Mars, co pomoże ci w komunikacji z innymi i zaoferuje krótkie wyjazdy i delegacje służbowe. Czeka cię również zwiększony ruch na świeżym powietrzu. W najbliższych dniach przygotuj się również na obcowanie ze sztuką, odwiedzanie wystaw i galerii. Dzięki wkroczeniu Słońca do opozycyjnego znaku Barana przed Tobą doskonałe zakupy po 20.03. Jednak najlepsze marzec trzyma dla ciebie na koniec. 26.03. koniunkcja Wenus i Słońca zaprosi cię na satysfakcjonującą randkę. 28.03 dojdzie do Pełni Księżyca w twoim znaku! Ta Pełnia przyniesie radosne niespodzianki i sprawi, że padną deklaracje, na które od dawna czekasz.

Trudności

13.03 Nów Księżyca w Rybach stworzy możliwość, aby zaślepić cię uczuciem. Nie unoś się emocjami, nie reaguj nieadekwatnie do sytuacji. 15.03 czekają cię przykrości w pracy w zespole, a do 20.03 jeszcze nie będziesz w optymalnej formie fizycznej i możesz odczuwać spore zmęczenie.

Skorpion - horoskop na marzec 2021

Szanse

Marzec przyniesie ci dobry nastrój oraz wspaniałe pomysły. Będziesz tryskać dobrym humorem i zarażać ludzi wokół siebie kreatywnością i radością życia. Ujawni się Twoja smykałka do interesów. Nów w Rybach (14.03) i trygon Wenus poprawi Twoją atrakcyjność fizyczną i sprowadzi na Twoją drogę mnóstwo adoratorów. Przed Tobą randki, spotkania, wycieczki, spacery

nowe znajomości, wesołe towarzystwo, a zatem super miesiąc. W połowie marca na Twojej drodze stanie bardzo intrygująca osoba, która będzie nie lada pokusą.

Trudności

Kłopotów w tym miesiącu nie będzie zbyt wiele, co oczywiście nie powinno cię martwić.

24.03. możliwy spór o rację w partnerstwie, a w Pełnię Księżyca (28.03) pojawi się odrobina zazdrości o bliską ci osobę.

Strzelec - horoskop na marzec 2021

Szanse

Zanim się całkiem zanurzysz w chandrze i smutku, pamiętaj, że koniec miesiąca przyniesie odrodzenie energetyczne. Początek miesiąca nie jest dla ciebie zbyt korzystny i przyjemny, ale musisz zagryźć zęby i to przetrwać. Później będzie już tylko lepiej. Poprawa humoru, wzrost libido oraz wigoru przyjdzie wraz z równonocą. Wiosna obudzi w Tobie przedsiębiorczość i podejmiesz dobre decyzje biznesowe po 20.03. Wiosna zadziała na ciebie jak lekarstwo. 22, 26 i 31 marca będziesz mieć świetną passę, a wszystko czego się tkniesz będzie ci się udawało. Pełnia Księżyca w znaku Wagi (28.03) doprowadzi do upragnionego kompromisu w partnerstwie.

Trudności

W okresie od 10 do 16 marca miej się na baczności, ponieważ będziesz podatny na sztuczki i psychomanipulacje. Nów Księżyca w znaku Ryb (14.03) obniży twoją odporność psychiczną i możesz stracić racjonalny ogląd sytuacji. Do 20.03 uważaj na używki i napoje wyskokowe, bo więcej z nich będzie kłopotu niż chwilowej radości.

Koziorożec - horoskop na marzec 2021

Szanse

W połowie miesiąca przed Tobą pojawi się okazja do przebicia się ze swoim projektem. To nie będzie łatwe, ale z pomocą kilku osób dasz radę przekonać do swojego pomysłu kogoś, na kim ci zależy. W pracy popłynie uznanie i gratulacje (10-15.03.). Dzięki Wenus odzyskasz doskonałą komunikację w partnerstwie. Sam też zrozumiesz swój błąd i staniesz się wreszcie czulszy dla bliskich. Dzięki trygonowi Marsa i Saturna (22.03) wygrasz w ważnym sporze i wbrew przewidywaniom udowodnisz swoją rację.

Trudności

Pamiętaj, że po 20.03 bardzo możliwy spadek Twojej formy fizycznej, dlatego oszczędzaj swoje siły. Nadchodząca Pełnia Księżyca (28.03.) podziała na ciebie jak płachta na byka i możesz czuć się wyprowadzony z równowagi przez czyjeś nieodpowiedzialne zachowanie.

Ostatnie dni marca mogą przynieść kłopoty w podróży.

Wodnik - horoskop na marzec 2021

Szanse

Przed Tobą obrona prac naukowych, zdawanie egzaminów i uzyskiwanie certyfikatów. Te wszystkie sprawy pójdą jak po maśle. Przygotuj się na awans społeczny i zawodowy.

Masz szansę na spełnienie swoich marzeń, ponieważ okres od 20.03 do końca miesiące będzie dla ciebie wyjątkowo sprzyjający. Po równonocy wiosennej czeka cię również poprawa zdrowia i kondycji fizycznej.

28.03. Pełnia Księżyca w znaku Wagi przyniesie ci sukces materialny i przychylność serca wybranej osoby.

Trudności

Niestety w połowie miesiąca ktoś zatai przed tobą ważne informacje, co może skończyć się konfliktem w miejscu pracy. W Nów Księżyca w znaku Ryb (13.03) są możliwe spore problemy z komunikacją, a od 10 do 16.03 kłopoty ze sprzętami, w tym samochodem.

Ryby - horoskop na marzec 2021

Szanse

Marzec przyniesie ci wiele darów i niespodzianek. Twój znak zodiaku jest mocno obsadzony. Znajduje się w nim sporo ciał niebieskich, które stworzą dla Ciebie idealny czas i przestrzeń na romantyczne doznania. Wenus, Nów Księżyca i Neptun w Rybach dadzą uniesienia i możliwość rozwoju duchowego. W szczególności okres od 9. do 16. marca to moment, w którym dasz dojść do głosu swoim prawdziwym potrzebom, a Świat będzie ci sprzyjał. Do tego dołączy świetna intuicja i prorocze sny. Być może poczujesz również natchnienie artystyczne. Nów Księżyca w twoim znaku (13.03) to okazja, aby domknąć przeszłość i otworzyć nowy rozdział w twoim życiu.

Trudności

Pamiętaj, że nie wszystko złoto co się świeci i nie każdy kto jest dla ciebie miły jest dobrym człowiekiem. Uważaj na swoją lekkomyślność i brak krytycyzmu. Kłopoty przyniesie zbytnia ufność, wręcz naiwność. Twoja wiara w idealny świat bez wad jest piękna, ale miej też zdrowy rozsądek.

Astrolog Merkurja życzy szybkiego pożegnania zimy i radosnego przywitania wiosny w marcu.

Zobacz też:

Czy 2021 będzie lepszy od minionego roku? Jasnowidz Krzysztof Jackowski: "Przeraża mnie to co widzę w swoich wizjach"

Psychozabawy czy prawdziwe testy psychologiczne - jak poznać siebie lepiej? Weź udział w badaniu

Para na ringu, czyli rywalizacja i dominacja w związku. Psychoterapeutka: "Czasami trzeba umieć odpuścić"

Co sądzisz o tym artykule?
87
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0