Rozrywka

Gorący pocałunek w "40 kontra 20". "Trzeba się trochę temu wszystkiemu oddać"

Rozrywka

Gorący pocałunek w "40 kontra 20". "Trzeba się trochę temu wszystkiemu oddać"

W 18. odcinku "40 kontra 20" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. Konspiracja uczestniczek przeciw Kindze doprowadzi ją do płaczu, a pocałunek Roberta z Martą wywoła zazdrość. Co jeszcze się wydarzy?

"40 kontra 20" - odcinek 18

Między dziewczynami dojdzie do niespodziewanych zwierzeń, które zapoczątkują nowe układy i sojusze. Kinga wyzna Marcie, że czuje, iż pozostałe uczestniczki są jej niechętne. Uczucie wyobcowania doprowadzi ją do płaczu. Nie zmieni to jednak faktu, że zaczynie się walka o wszystko i nikt nie będzie chciał złożyć broni.

- Uważam, że te łzy do końca nie były szczere, ale to tylko moja spostrzegawczość. Myślę, że Kinga lubi być w centrum zainteresowania 24 godziny na dobę, ale niestety w tej willi u nas jest nas siedem - stwierdzi Marta.

Niepokój zaczynie czuć jedna z faworytek Roberta, Linda, gdyż o jego względy ciągle walczy ze swoją mamą, a ta, nie będzie chciała już dłużej stać w cieniu. Jak ta skomplikowana sytuacja wpłynie na więź matki i córki, która do tej pory układała się wyjątkowo stabilnie?

- Między mną i Robertem coś tam się zaczyna dziać - pojawiają się kolejne pocałunki, zbliżenia itd. i niestety muszę przyznać, że trochę niekomfortowo się czuję w takiej sytuacji, kiedy wy się całujecie w usta - wyzna Linda swojej mamie, Izie.

Pocałunek Roberta i Marty w 18. odcinku "40 kontra 20"

Najgorętszym punktem programu będzie pocałunek Marty i Roberta Kochanka. Ich czułości zostaną zauważone przez pewną swojej pozycji Kingę. Nie będzie z tego powodu szczęśliwa. Jak zareaguje?

- Trzeba się trochę oddać temu wszystkiemu. Jak coś nie przetrwa, to znaczy, że nie było prawdziwe i tyle. Trzeba się ogarnąć i trochę zejść na ziemię - takimi słowami będzie się żaliła Kinga Bartkowi.

Nowy odcinek "40 kontra 20" już w czwartek, 22 lipca 2021 r. o godz. 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Pocałunek Roberta i Marty w "40 kontra 20"

x-news

Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0