Gwiazdy

Fronczewski spełnił marzenie Jelonka. Artyści wystąpili w ,,metalowym” duecie

Gwiazdy

Fronczewski spełnił marzenie Jelonka. Artyści wystąpili w ,,metalowym” duecie

Michał Jelonek spełnia młodzieńcze marzenie. Artysta nagrał duet z Piotrem Fronczewskim. Dziś panowie gościli na kanapach Dzień Dobry TVN i opowiedzieli o współpracy. 

Nowy album Michała Jelonka 

Michał Jelonek 15 listopada wydał swój kolejny solowy album. Co tym razem przygotował skrzypek znany z metalowej grupy Hunter? Płyta "Classical Massacre" to autorskie interpretacje dzieł muzyki klasycznej. Artysta przygotował własne wersje utworów takich kompozytorów jak Ignacy Paderewski, Fryderyk Chopin, a także Antonio Vivaldi czy Gioacchino Rossini.

Gościnny udział Piotra Fronczewskiego

Michał Jelonek jako fan talentu Piotra Fronczewskiego postanowił zaprosić go do współpracy. Aktor zgodził się wystąpić gościnnie w najnowszej płycie "Classical Massacre”.

Ku mojej ogromnej radości Piotr Fronczewski zgodził się wziąć udział w nagraniu, dodał teatralnego blasku i pełnego humoru dystansu i autoironii. 

– mówi skrzypek.

Jak Michał Jelonek wspomina współprace z Piotrem Fronczewskim?

Artysta podczas pierwszego spotkania czuł się onieśmielony do tego stopnia, że wstydził się poprosić aktora o wspólne zdjęcie. Z każdym kolejnym spotkaniem stres opuszczał muzyka. Jak dodaje wszystko dzięki wyrozumiałości Piotra.

Z mojej strony jest to żart i taki suplemencik do tej płyty, która jest fantastyczną płytą. Ja nie jestem fanem i namiętnym słuchaczem metalu, ten metal jest po prostu niezwykły.

– przyznał Piotr Fronczewski.

 Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
72
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0