Gwiazdy

Domowy, ekscentryczny koncert. Na scenie Jacek "Budyń" Szymkiewicz oraz Sebastian Pikula z utworem "Dobro" 

Gwiazdy

Domowy, ekscentryczny koncert. Na scenie Jacek "Budyń" Szymkiewicz oraz Sebastian Pikula z utworem "Dobro" 

Choć na pierwszy rzut oka muzyka ta może wydawać się ekscentryczna, niesie za sobą wyjątkową czułość.  Balansuje na pograniczu poezji śpiewanej, piosenki aktorskiej i stand up'u. Jesteście ciekawi? Posłuchajcie piosenki "Dobro" z płyty „Śpiewy Zastolne”. 

Jacek "Budyń" Szymkiewicz i Sebastian Pikul - współpraca

Jacek „Budyń” Szymkiewicz to dynamiczny wokalista, autor muzyki i tekstów, znany z formacji „Pogodno” i „Babu Król”.  Wraz z kompozytorem, badaczem polskiej muzyki tradycyjnej i multiinstrumentalistą Sebastianem Pikulą ruszył z nowym projektem. W wyniku domowego muzykowania w 2019 roku artyści nagrali album "Śpiewy Zastolne", którego premiera odbyła się 14 lutego 2020 roku.

„Śpiewy Zastolne”  - co jest na płycie?

"Śpiewy Zastolne" to ekscentryczna i pełna czułości muzyka, która balansuje na pograniczu poezji śpiewanej, piosenki aktorskiej i stand up'u to nie wszystko. To, co wyróżnia projekt na tle innych, to fakt, że koncert odbywają się w prywatnych mieszkaniach. 

Ponadto na płycie gościnnie wystąpili także cenieni artyści. Wśród nich m.in. Jan Czaja, Antoni Gralak, Adrianna Styrcz, Bartek Woźniak i Krzysztof Zalewski.

Na naszej scenie artyści zaprezentowali pierwszy singiel z płyty, zatytułowany "Dobro".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
93
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.03.2020
wzrasta dobro
Bosko!