Gwiazdy

Andrzej Piaseczny wystąpił w animowanej bajce 5-latki. „To doświadczenie było jednym wielkim uśmiechem na twarzy”

Andrzej Piaseczny w Dzień Dobry TVN o swojej roli w animowanej bajce 

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny wystąpił w animowanej bajce 5-latki. „To doświadczenie było jednym wielkim uśmiechem na twarzy”

Andrzej Piaseczny w Dzień Dobry TVN o swojej roli w animowanej bajce 

Andrzej Piaseczny to jeden z najsłynniejszych polskich wokalistów. Niedawno muzyk wziął udział w nowym projekcie, w którym wcielił się w postać… Różowego Delfinka. Andrzej podłożył głos pod jednego z bohaterów animowanej bajki stworzonej przez 5-letnią Wiktorię Fiszer. 

Wiktoria i Różowy Delfinek

Wiktoria Fiszer z Rogalinka to niezwykle kreatywna 5-latka, której pasją jest stworzenie animowanych historii. Dziewczynka samodzielnie maluje obrazki i nagrywa do nich swoje wymyślone historie. Jej tata, Jacek Fiszer, pomaga jej przy animowaniu i montowaniu pomysłów. Wiktoria cały czas nagrywa i maluje nowe opowieści. Na jej kanale na YouTube są już 3 bajki. Jedną z nich jest „Króliś płynie na Wyspę Marchewek”, w której wystąpił Andrzej Piaseczny.

To było dla nas bardzo zaskakujące, bo sama decyzja o tym, żeby napisać była spontaniczna. Wiktoria miała wtedy nagrane już dwie bajki i stwierdziliśmy, że byłoby super, jakby ta trzecia była jeszcze bardziej popularna, bo ją to zawsze bardzo cieszy, jak ktoś te bajki ogląda, nie tylko dziadkowie i znajomi 

 – wyjaśnił tata Wiktorii.

Rodzice Wiktorii postanowili skontaktować się z Andrzejem Piasecznym i zaprosić go do udziału w filmie. Pan Jacek skontaktował się z menadżerką wokalisty i ku jego zdziwieniu, jeszcze tego samego dnia otrzymał pozytywną odpowiedź na swoją wiadomość. Dwa dni później muzyk wysłał nagrania zawierające kilka wersji kwestii wypowiadanych przez swojego bohatera, dzięki czemu dziewczynka mogła wybrać swoją ulubioną.

Dla mnie samego tego rodzaju doświadczenie było jednym wielkim uśmiechem na twarzy. Ja wierzę w to, że kiedy w dzieciach w tym wieku zaszczepia się tego rodzaju pasje, to oni wyrastają na wielkich ludzi. Z mojej strony to była inwestycja 

– zażartował Andrzej.

W tym czasie, kiedy zdarzają nam się wokół dziwne, różne, słabe rzeczy warto jest włączyć coś takiego 

– dodał po chwili.

ZOBACZ: Film Wiktorii Fiszer pt.„Króliś płynie na Wyspę Marchewek” ze specjalnym udziałem Andrzeja Piasecznego.

Współpraca z fanami

Andrzej Piaseczny często angażuje się w akcje charytatywne i pomoc dla różnego typu fundacji, jednak zaproszenie do wcielenia się w Różowego Delfinka było dość niecodzienną propozycją. Wokalista nieczęsto otrzymuje zaproszenie do tego typu projektów, jednak, jak sam przyznał, gdy trafi się okazja bardzo chętnie bierze w nich udział.

To jest ogromna przyjemność, kiedy można wziąć udział w czymś takim 

– przyznał muzyk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Duża porcja radosnej energii na Dzień Dziecka. Posłuchaj piosenki „Ahoj, przygodo!” projektu Mamy Śpiewamy

11-latka podjęła wyzwanie Briana Maya i zagrała na flecie "Love Of My Life"

10-letnia Matylda Sołtysik podbija serca swoim Hot16Challenge2. „Nie chcę maseczki i rękawiczek, znikaj na zawsze ty wstrętny Covidzie”

Co sądzisz o tym artykule?
65
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0