Rozrywka

Ana Andrzejewska - uczestniczka "Mam Talent!" z utworem "Cykor". O co walczy wokalistka? 

Rozrywka

Ana Andrzejewska - uczestniczka "Mam Talent!" z utworem "Cykor". O co walczy wokalistka? 

Na scenie Dzień Dobry TVN pojawiła się uczestniczka "Mam Talent!" - Ana Andrzejewska. Wokalistka podczas występu miała na czole namalowaną czerwoną błyskawicę. Tym samym dała Polkom do zrozumienia, że walczy wraz z nimi o prawa kobiet.

Młoda wokalistka jest dobrze znana z udziału w polskich talent show. Brała udział m.in. w "Mam Talent!", gdzie była jedną z dziesięciu finalistów 12. edycji. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa, a na naszą scenę powróciła z najnowszą piosenką "Cykor".

 Ana Andrzejewska - "Cykor"

Utwór "Cykor" został opublikowany wraz z teledyskiem w serwisie YouTube 26 sierpnia 2020 roku. W naszym studiu mogliście usłyszeć piosenkę na żywo. Oprócz poruszającego tekstu piosenki, wrażenie zrobiła także sama wokalistka, która śpiewała pełna przejęcia z narysowaną na czole czerwoną błyskawicą, która stała się symbolem demonstrujących kobiet, walczących o swoje prawa. Obecnie wiele znanych osób ze świata kultury, polityki i show-biznesu podczas wystąpień podkreśla, że nie zgadzają się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Swoje zdanie wyrażają podczas protestów

Kim jest Ana Andrzejewska?

Ana Andrzejewska ukończyła Akademię Jazzu w Katowicach. Nieraz podkreślała, że odkąd pamięta - kochała śpiewać i występować na scenie. W "Mam Talent!" mogliśmy usłyszeć jej własny utwór – "Angel". Następnie wystąpiła w progamach "Must Be The Music" oraz "The Voice of Poland". Ana również nagrała covery hitów Arctic Monkeys oraz Krzysztofa Zalewskiego. Natomiast jej autorskie kompozycje to m.in. "Yes To Love", "Feel High", "Stuck In Love".

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0