Gwiazdy

Aktywnie i rodzinnie! Anna Kalczyńska ćwiczy razem z dziećmi. "Pada czy żar leje się z nieba - trening musi być"

Anna Kalczyńska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Aktywnie i rodzinnie! Anna Kalczyńska ćwiczy razem z dziećmi. "Pada czy żar leje się z nieba - trening musi być"

Anna Kalczyńska

Bartosz Krupa/East News

Anna Kalczyńska pokazała w swoich mediach społecznościowych, w jaki sposób spędza czas dziećmi. Jak się okazuje - jest bardzo aktywnie i nie ma zmiłuj! Nic dziwnego, że dziennikarka ma tak piękną figurę. 

Anna Kalczyńska z dziećmi 

Dziennikarka rzadko mówi o życiu osobistym i chroni prywatności swojej rodziny. Zdarza się jednak, że uchyli rąbka tajemnicy obserwatorom na Instagramie. Ania opublikowała właśnie zdjęcie, na którym postanowiła się podzielić się sposobem na spędzanie wolnego czasu. Przyznała, że cała rodzina motywuje się do wzajemnego ruchu, a najczęściej ćwiczą na Stadionie Narodowym! Jej dzieci uwielbiają jazdę na rolkach. 

Miejski trening w deszczowy dzień? Jak mnie się nie chciało..wolałam ćwiczyć na pianinie, poczytać książkę pod kocem, popracować nad tekstem... ale nie ma zmiłuj! 

- napisała pod postem.

Dzieci ćwiczą z @warszawskiklubnarciarski na rolkach, a tu nie ma miękkiej gry - pada czy żar leje się z nieba - trening musi być! I tak motywujemy się wzajemnie. My - dzieciaki, a one nas. Działa!

- dodała dziennikarka. 

Rodzinne życie Anny Kalczyńskiej

Ania z mężem i trójką dzieci zawsze starają się kreatywnie spędzać wspólne chwile. Narty, koszykówka, rowery, rolki - na Instagramie dziennikarki możemy zobaczyć prawie każdą dziedzinę sportu! Rodzina uwielbia korzystać z pogody i zachęca do tego obserwujących. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
80
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.06.2020
Małgorzatka
Ja też ćwiczę z dzieciakami i to łącząc przyjemne z pożytecznym. Mamy energiczną grę Siódme Poty, w której trzeba wykonywać ćwiczenia fizyczne. To fajna wieczorna rozgrzewka, jest dobra nie tylko dla ciała, ale i dla ducha, bo dostarcza endorfin organizmowi :)