Moda i Uroda

Akcja Ciuch w ruch. Proste sposoby na przerobienie sukienki

Moda i Uroda

Akcja Ciuch w ruch. Proste sposoby na przerobienie sukienki

Kolejny dzień akcji Ciuch w ruch za nami. Dzisiaj w Kawiarence Dzień Dobry TVN Agnieszka Wyrwał pokaże, jak przerobić sukienkę i nadać jej nowego wyglądu. Dzięki temu, zamiast kupować nowe ubrania, stworzymy spersonalizowaną stylizację, a przy okazji zaoszczędzimy pieniądze. 

Przerabiamy sukienki

Jeśli macie w swoich szafach sukienki, które nie do końca były trafionym zakupem, zapraszamy do kawiarenki na róg Hożej i Marszałkowskiej. Dzisiaj z pomocą przybywa projektantka mody, która doradzi, co zrobić z nienoszoną sukienką.

Agnieszka Wyrwał udowodni, że moda nie musi być nudna. Projektantka przedstawi prosty sposób na przerobienie klasycznej trapezowej sukienki, którą większość kobiet z pewnością znajdzie w swojej szafie.

Tej jesieni wspólnie dajmy drugie życie naszym ubraniom

Jeśli Wasze szafy pękają w szwach od ubrań, których już nie nosicie, zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, której przyświeca duch zero waste!


W ciągu tygodnia trwania wydarzenia będziemy organizować wymianki nie tylko w Warszawie, ale również w Gliwicach i Gdańsku, a także w innych miastach Polski. Bądźcie z nami na bieżąco - będziemy Was informować na stronie akcji "Ciuch w ruch" w na Facebooku.

Zobacz też:

Ubierała Rihannę i Justina Biebera, a teraz ratuje planetę! Poznajcie Aretę Szpurę

Sposoby na wiązanie szalika – jak stylowo nosić szal

Gadżet dla niej i dla niego, czyli jak dobrać idealny zegarek

Co sądzisz o tym artykule?
84
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0