Gwiazdy

Agnieszka Dygant o najdroższej rzeczy w swojej garderobie

Gwiazdy

Agnieszka Dygant o najdroższej rzeczy w swojej garderobie

Agnieszka Dygant zasiada w jury konkursu Fashion Designer Awards. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, czego oczekuje od uczestników konkursu oraz wspomniała... o najdroższym elemencie garderoby, który ma w swojej szafie! Co to? Posłuchajcie!

Więcej: Sukienka dla puszystej pani na wesele - najważniejsze zasady


Agnieszka Dygant zasiada w jury konkursu Fashion Designer Awards. Jako jurorka oczekuje od młodych projektantów klasyki połączonej z nutką szaleństwa.

Od dziecka jestem zakochana w Sofii Loren, to wybitna aktorka, która w jednym zdaniu potrafi powiedzieć „tak” i „nie”. Ma ognisty temperament i niebywały seksapil. Stała się ikoną włoskiej popkultury, ale też mody. Jestem zaszczycona, że mogę wziąć udział jako jurorka akurat w tej, jubileuszowej włoskiej edycji konkursu FDA, który jest niezwykle ważnym wydarzeniem na mapie polskiej mody. Liczę na to, że wspólnie znajdziemy wyjątkowego projektanta, który wpłynie na polską modę i... na moją garderobę! - tak pisze o sobie Agnieszka Dygant na stronie konkursowej Fashion Designer Awards.

Agnieszka Dygant kocha modę, ale nie przywiązuje się bardzo do ubrań. W rozmowie z Mateuszem Hładkim przyznała, że najdroższą rzeczą w jej szafie jest klasyczny płaszcz Burberry.


Więcej: Spodnie dla puszystych kobiet

Co sądzisz o tym artykule?
2
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0