koncert

  koncert

  Na scenie Dzień Dobry TVN ikona muzyki disco-polo lat 90’ – Shazza w swoim największym przeboju „Bierz co chcesz”! Pamiętacie ją? :)

  Ola Bieńkowska, Krzysztof Herdzin i Bartek Jakubiec wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "2000 And Fine". Posluchajcie i oceńcie tę piosenkę!

  Grają na czym popadnie. Na koszykach z supermarketu, pokrywach od koszy na śmieci, na butlach po wodzie. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN pokazali, co naprawdę potrafią! Zobacz występ STOMP.

  Czyli premiera płyty „Światło i mrok” już 6 listopada. W studiu Dzień Dobry TVN Robert i Monika byli naszymi gośćmi. Jak przebiegaly prace nad nowym projektem, czy potrafią rozdzielić życie prywatne od zawodowego i jaka jest skala zadrości o partnera - rockmana?

  Na sklepowych pólkach można już znaleźć pierwszą od 6 lat studyjną płytę zespołu T.Love „Old Is Gold”. Muzycy nagrali ją „po staremu”, na analogową taśmę metodą z lat 50- tych, kiedy to zespoły rejestrowały swoje piosenki grając w jednym pomieszczeniu, bez jakiejkolwiek separacji instrumentów. O powrocie do tradycji, o wirtualu i cyfrze opowiedzieli w TVN Cafe.

  Po 10 latach walki o głos Edyta Bartosiewicz wróciła na scenę, by znów porywać fanów swoimi utworami. Zobaczcie, czy czuje tremę przed koncertami i kiedy wyda płytę, którą zaczęła nagrywać w 2002? Wybierzecie się na jej koncert?

  Jest współzałożycielką organizacji przeciwdziałającej przemocy na tle seksualnym wobec kobiet. W ramach trasy promującej trzynasty album „Gold Dust” Tori Amos po raz kolejny odwiedziła Polskę. Amerykańska piosenkarka wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej gdzie zagra z Polską Orkiestrą Radiową. Czy naprawdę posiada indiańskie korzenie? Czy jej nowy album ma charakter autobiograficzny? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy samą Tori Amos.

  80 tancerzy, długa lista wymagań, modlitwa przed wyjściem na scenę... Gwiazda muzyki pop Jennifer Lopez wystąpiła wczoraj po raz pierwszy w Polsce. Co robiły dzieci Jennifer Lopez, gdy mama przygotowywała się do występu? Jak wolny czas spędzał życiowy partner artystki, który razem z nią przyleciał do Polski? Co piosenkarka otrzymała od prezydenta Gdańska? Czy każdy może spojrzeć w oczy artystki? O kulisach koncertu Jennifer Lopez w Polsce rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z reporterem Adamem Kasprzykiem i organizatorem koncertu Januszem Stefańskim.

  Wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola", później w 2011 roku wygrała "Szansę na sukces" śpiewając utwór "Cicha woda" Maryli Rodowicz. Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Szroeder w utworze „Jane”.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy Kamilowi Bednarkowi w trasie koncertowej. Jak radzi sobie z popularnością i pokusami? O co najczęściej pytają go dziewczyny? Czy planuje założenie rodziny?

  Grał między innymi ze Stingiem, Peterem Gabrielem, Lionelem Richie, koncertował dla Stalina, Królowej Elżbiety II i prezydenta Kennedy'ego. Do Warszawy zawitał, by zagrać na festiwalu Skrzyżowanie Kultur: Jivan Gasparyan - muzyczna legenda Armenii.

  Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w Dzień Dobry TVN o kulisach kocertu zespołu Colplay w Warszawie. Rozmawiała też z Mają Sablewską, która została wykładowcą? Czego będzie uczyć? Jakiej muzyki słucha Tomasz Majewski? Czy ściąga muzykę z Internetu?

  Niedawno skończyła 40 lat, choć trudno w to uwierzyć. Czy, jako kobieta, obawiała się zbliżających się okrągłych urodzin? Jak Justyna Steczkowska świętowła swoje urodziny? Czy powzięła jakieś szczególne postanowienia? Dlaczego nigdy nie skoczy ze spadochronem i nie chciałby mieć znowu 20 lat? Poznajcie sekret urody i dobrego samopoczucia Justyny Steczkowskiej.

  Natalia i Paulina Przybysz, po 6 latach scenicznej rozłąki, postanowiły znowu zagrać razem. Dlaczego reaktywowały zespół "Sistars" i czy planują wydanie płyty? Posłuchajcie jak teraz brzmią "Sistars"!

  "Good Times" to tytuł jej pierwszego singla i teledysku - na scenie Dzień Dobry Wakacje, specjalnie dla państwa, wystąpiła znana z programu "Mam Talent" Sabina Jeszka!

  Finalista amerykańskiej edycji programu Idol, którego głos jako "jeden na milion" określają sami muzycy grupy Queen otrzymał od nich propozycję udziału w trasie koncertowej! Z Adamem Lambertem, tuż przed koncertem we Wrocławiu spotkała się Anna Wendzikowska! Jak muzyk radzi sobie z legendą Freddiego Mercurego i czy znalazł wspólny język z zespołem?

  Gdzie i dlaczego schował się na kilka lat? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Czy zamierza wydać płytę ze swoim nowym zespołem "Chojnacki &"? O wszystko to w studiu Dzień Dobry Wakacje spytaliśmy Roberta Chojnackiego! Nie obeszło się też oczywiście bez występu!

  Jutro zagrają razem w Sopocie, a dziś próbkę swoich możliwości zaprezentowali specjalnie dla widzów Dzień Dobry Wakacje: Marcin Spenner i Paweł "Biba" Binkiewicz!

  Tym utworem wygrali rywalizację w konkursie Wow! na Orange Warsaw Festival, dziś na naszej scenie zaprezentowali jego wersję akustyczną. W Dzień Dobry TVN Power of Trinity z piosenką "Chodź ze mną"!

  Tuż przed występem na Orange Warsaw Festiwal Andrzej Sołtysik spotkał się z kultowym zespołem Garbage, z ich charyzmatyczną, szkocką wokalistką Shirley Manson oraz z perkusistą Butchem Vigiem. Artyści opowiedzieli o tym, dlaczego na siedem lat zniknęli ze sceny muzycznej, jakie mają sposoby na zdobycie nowych fanów oraz jak postrzegają Warszawę i Polskę.

  Na scenie muzycznej zaistnieli w 2006 roku, a na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór „Oszukać przeznaczenie". Podoba Wam się zespół Anima?

  Jego ostatnie dwadzieścia lat obfitowało w różnorodne, niekiedy krańcowe wydarzenia. Poznał swoją obecną żonę Monikę, przeżył chorobę nowotworową, wychował synów. Jego teledysk, jako pierwszy polski klip emitowany był w MTV. Tak minęło 20 lat na scenie Roberta Gawlińskiego i jego „Wilczego stada”.

  Światowej sławy wokalistka jazzowa Jaimee Paul, porównywana często do Arethy Franklin, wystąpiła dziś na scenie Dzień Dobry TVN. Czym jest powerhouse jazz, który śpiewa? Jak podoba się jej w Polsce? Zobaczcie jej występ!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Jacek Czerwiński z zespołem SAY. Jak oceniacie utwór "Niby świat"?

  Zachwyciła jurorów w programie "X Factor", dziś specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, ponownie udowodniła, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie: Magdalena Adamiak w utworze "Saving All My Love For You"

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił, znany wszystkim z programu Mam Talent, zespół Me Myself And I. Wykonali utwór „Murd” ze swojej najnowszej płyty „Do Not Cover!”. To już ich drugi autorski album!