Podróż z dzieckiem niejednokrotnie bywa wyzwaniem. Magdalena Kordaszewska, ekspertka ds. zabawek i akcesoriów, zdradziła nam swoje patenty na bezpieczną i bezstresową jazdę.
Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala.
Do śmierci miała przyczynić się przypięta broszka.
Podróżowanie z niemowlakiem bywa udręką. Na szczęście istnieją metody na płaczące czy znudzone maluszki, które nie zawsze cierpliwie siedzą w foteliku.
Oto zupełnie nowy hit wakacji.
"Wsiadł do przypadkowego pociągu".
Oto błędy popełniane przez rodziców millenialsów.
Na Półwyspie Chalcydyckim w Grecji doszło do tragedii. Piorun uderzył w trzynastoletnią dziewczynkę. Mimo wysiłków lekarzy życia dziecka nie udało się uratować.
W mieszkaniu była pod opieką matki. Kobieta została zbadana alkomatem, była trzeźwa. Sprawę wyjaśnia policja.
Na to pytanie odpowiedziała pewna lekarka, rozwiewając wątpliwości zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Nagranie z dramatycznej akcji trafiło do sieci.
Policja wystosowała apel.
"Ludzie nie rozumieli tego".
Przeklinanie przez wielu rodziców uznawane jest za coś niewłaściwego. Tym samym zakazują swoim dzieciom używania brzydkich słów, wielu nawet próbuje karać swoje pociechy za nieodpowiednie słownictwo.
Z okazji Dnia Ojca gościem Dzień Dobry TVN był Michał Pazdan. Piłkarzowi towarzyszył syn Marcel. Czy sportowiec zachęca swoje dziecko do gry w piłkę? Czy chce, aby poszedł w jego ślady?
"Jak można w taki sposób potraktować ucznia z diagnozą".
Pomysł podzielił internautów.
Kobiece ciało zmienia się w czasie ciąży. Rośnie brzuch, piersi, ale też pojawiają się rozstępy. Wielu przyszłym mamom puchną też nogi.
Istnieje kilka ważnych kwestii, które warto omówić z dzieckiem.
Funkcjonariusze apelują o pomoc.
"Duże przyzwolenie na niepłacenie".
Miał zaledwie 19 dni.
"Byłam przerażona".
Pływanie w wodzie z dmuchanymi zabawkami to ogromna frajda dla większości dzieci. Podczas takiej rozrywki najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo.
Czy udało się odnaleźć opiekunów dziecka?
Reportaż programu "Uwaga! TVN".
"Doznał bardzo poważnych obrażeń".
Na co należy zwrócić uwagę?
Badania prenatalne pozwalają wykryć lub wykluczyć wady genetyczne u rozwijającego się płodu. Wykonywano je jedynie u kobiet obciążonych lub tych, które zaszły w ciążę po 35. roku życia. Teraz to się zmieniło. Od 5 czerwca może z nich skorzystać każda przyszła mama. Co o tej zmianie sądzą lekarze? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała dr n.med. Anna Fuchs, ginekolog-położnik.