Jakim ojcem jest Michał Pazdan? "Dobry w piłkę, bardzo fajny"

Jakim ojcem jest Michał Pazdan?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jakim tatą jest Michał Pazdan?
Jakim tatą jest Michał Pazdan?
“Tata ma buły”
“Tata ma buły”
“Mój tata jest dobry w odkurzaniu”
“Mój tata jest dobry w odkurzaniu”
“Tata może być superbohaterem, bo okna zrobił w domu”
“Tata może być superbohaterem, bo okna zrobił w domu”
Z okazji Dnia Ojca gościem Dzień Dobry TVN był Michał Pazdan. Piłkarzowi towarzyszył syn Marcel. Czy sportowiec zachęca swoje dziecko do gry w piłkę? Czy chce, aby poszedł w jego ślady?

Michał Pazdan o sportowych zainteresowaniach syna

Wszystko wskazuje na to, że dziewięcioletni syn piłkarza - Marcel - będzie chciał pójść w ślady swojego taty. - Jak byliśmy w Turcji, jak grałem jeszcze w tureckim Ankaragucu, to zabierałem go na treningi i tak się zaczęło, i po powrocie do Polski już normalnie trenował w klubie, więc poszedł w moje ślady. Cieszę się, natomiast uważam, że to nie jest wymuszone. Sam lubił zawsze grać w piłkę i wydaje mi się, że dobrze mu to wychodzi - powiedział w Dzień Dobry TVN Michał Pazdan.

Piłkarz dodał, że to jego syn sam wyszedł z inicjatywą. - Już będąc małym dzieckiem zawsze, jak graliśmy w piłkę to była przyjemność. Nie było czegoś takiego, że ja mu na siłę wrzucałem pewne rzeczy i tutaj chłopak dał radę. Robi to swobodnie, robi to naturalnie, lubi to robić i cieszę się, że poszedł w moim kierunku, bo to jest bardzo ważne, żeby czasami usiąść w domu, obejrzeć mecz przede wszystkim z przyjemnością, a nie na siłę - tłumaczył sportowiec.

Jakim tatą jest Michał Pazdan?

Matusz Hładki, który rozmawiał z piłkarzem i jego synem, zapytał chłopca, czy jego kolegów albo ich ojców ciekawi to, jakim tatą jest Michał Pazdan. Marcel odpowiedział, że nie. - Nie, trochę tylko - wyznał dziewięciolatek. Chłopiec został zapytany również o to, jakie skojarzenia przychodzą mu do głowy, gdy myśli o tacie. - Dobry w piłkę, bardzo fajny - stwierdził Marcel.

Jak wyglądały pierwsze kroki Michała Pazdana w sporcie? Kiedy zaczął grać w piłkę nożną? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla