Związki i seks

Ujawniła, czego oczekiwali od niej mężczyźni na pierwszej randce. "To brzmi jak żart"

Związki i seks

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
papilot.pl
Kobieta i mężczyzna na randce

Klarowne oczekiwania stawiane wobec drugiej połówki są nieodłącznym elementem każdego związku. Czy warto mówić o nich podczas pierwszej randki? Tak, ponieważ szczerość jest kluczem do udanej komunikacji i pozwala na szybkie zweryfikowanie, czy relacja ma dobre rokowania na przyszłość. Daje również szansę na ewentualną ucieczkę przed wymaganiami mężczyzn rodem ze średniowiecza, z którymi miała styczność pewna tiktokerka.

Oczekiwania mężczyzn na pierwszej randce

Pierwsze randki kojarzą się z koktajlem skrajnych emocji - ze stresem, ekscytacją, ciekawością, niepewnością, zachwytem, ale też niekiedy z rozczarowaniem. Dominację tego ostatniego odczucia doświadczyła tiktokerka o nicku @afsaanah. Kobieta podzieliła się z internautami swoimi spostrzeżeniami zaczerpniętymi z zapoznawczych spotkań z mężczyznami.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Influencerka zacytowała wypowiedzi panów, z którymi widziała się pierwszy (i zapewne ostatni) raz w życiu. Słowa, które padły z ich ust wzbudziły spore kontrowersje. Jeden z kandydatów na partnera oznajmił wprost, że szuka kobiety, która zadba o jego codzienne menu i przy okazji odegra rolę pokojówki. Do wyrażenia własnego zdania użył dość osobliwego porównania.

- Spodziewam się, że codziennie będziesz dla mnie gotować i sprzątać jak dobrze wyszkolony Indianin - miał oznajmić nowo poznanej dziewczynie.

Wymagania mężczyzn wobec kobiet - opowieści z pierwszych randek

Kolejne przytoczone przez @afsaanah roszczenia potencjalnych partnerów wyartykułowane podczas pierwszego spotkania wywołały gwałtowną burzę w sieci. Mężczyźni zarzucali tiktokerce brak szacunku do samej siebie, próbowali ingerować w jej wygląd i tym samym osiągnęli szczyt hipokryzji.

- Możemy wpaść na ludzi, których znam, więc nałóż makijaż - miała usłyszeć influencerka.

- Ja mogę chodzić do klubu, ale Ty, jako kobieta, jeżeli masz szacunek do siebie, nie powinnaś - powiedział jeden z randkowiczów.

Użytkownicy TikToka nie mogli uwierzyć własnym oczom i uszom. - Naprawdę to powiedzieli? Tragedia! (...) To brzmi jak żart - komentowali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: papilot.pl

Źródło zdjęcia głównego: Liam Norris/Getty Images

Pozostałe wiadomości