oczekiwania wobec partnera

    - To brzmi jak żart - komentują internauci.

    Główny Urząd Statystyczny niedawno opublikował dokument, w którym można wyczytać kilka ważnych informacji. To, co zaskakuje, to fakt, że w Polsce mamy zdecydowanie mniej kobiet w stosunku do mężczyzn – i to aż o milion! Komu zatem trudniej znaleźć drugą połówkę? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psycholog Kasią Kucewicz, swatką Anną Guzior-Rutyną, singielką Izabelą Juszczak oraz kitesurferem Victorem Borsukiem.

    Randkujący często dysponują długą listą wymagań, według których akceptują lub odrzucają potencjalnego partnera. Na jakie cechy najczęściej zwracają uwagę? Skąd biorą się wygórowane oczekiwania? O tym w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Anną Klimczewską, dziennikarką i producentką telewizyjną oraz Jakubem Zającem, psychoterapeutą i socjologiem.

    Termin wesela za pasem, a nie masz partnera? Pewna studentka z Warszawy podpowiada oryginalne rozwiązanie - osoby towarzyszącej szuka w Internecie. Czy jej się uda?

    Elżbieta i Sławomir są małżeństwem z 6-letnim stażem. Na co dzień Pan Sławek pracuje w Niemczech, natomiast jego żona zajmuje się domem i wychowuje ich 2-letnią córkę. Co w ich związku nie funkcjonuje prawidłowo? Czego im brakuje? Jakie mają oczekiwania wobec siebie? Parze postanowiła pomóc psycholog Paulina Biernat. Czy jej się udało?