Związki i seks

"Bez tabu" o cipkach. "Masturbacja na etapie dojrzewania jest absolutnie konieczna dla kobiety"

Związki i seks

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN Style
"Bez tabu"

Agata Młynarska powraca na antenę TVN Style z programem "Bez tabu". W kobiecym kręgu bez skrępowania i wstydu rozmawia o seksie, cielesności i intymności. W pierwszym odcinku usłyszymy wszystko o kobiecym orgazmie i cipce. - My nie dotykając siebie, nie poznając siebie, nie dowiemy się, jak to działa - przekonuje sex coach.

"Bez tabu" o kobiecym orgazmie i cipkach

Cipka, seks, kobiecy orgazm - te słowa wciąż owiane są tabu, a przecież nie powinno tak być. Bo powołując się na Terencujsza: "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce". Dlatego Agata Młynarska w programie "Bez tabu" zasiada w kobiecym kręgu psycholożek, seksuolożek, psychoterapuetek, pedagożki, seks coacha i bez skrępowania rozmawia o kobiecych przyjemnościach.

W pierwszym odcinku usłyszymy wszystko o kobiecym orgazmie i cipce. Dowiemy się z niego, jak zacząć rozmowę na temat kobiecości bez wstydu. Psycholożka Izabela Dziugieł w "Bez tabu" przekonuje, że na początku wystarczy słuchać, aż w końcu nadejdzie moment, w którym powiemy: "Tak, to jest moja cipka"

- Rozmawiamy o tym, jak te cipki dają przyjemność albo nie dają przyjemności. (…) Daję zagadkę moim klientkom: Słuchaj, gdybyś miała przed sobą 10 zdjęć wagin i w tym rządku byłaby jedna twoja, to czy byłabyś w stanie się rozpoznać? 99,9 mówi: "No co ty" - zauważa ekspertka.

Z kolei Marta Niedźwiecka, sex coach przekonuje, że nie można rosnąć jako człowiek bez wiedzy o sobie.

- My tę ciekawość mamy od urodzenia. Masturbacja na etapie dojrzewania jest absolutnie konieczna dla kobiety, żeby się w pełni seksualnie rozwinąć, tzn. my nie dotykając siebie, nie poznając siebie, nie dowiemy się, jak to działa - wyjaśnia.

Jesteście gotowi na najważniejsze zagadnienia dotyczące kobiecej intymności? 

"Bez tabu" - gdzie oglądać?

Dlaczego warto się masturbować? Jak zaprzyjaźnić się ze swoją cipką?

Premiera "Bez tabu" już w sobotę 13 listopada o godz. 23:05. Program emitowany będzie na antenie TVN Style oraz dostępny na platformie Player.pl

"Bez tabu" to projekt stacji TVN Style, który ma szansę przyciągnąć uwagę nie tylko kobiet. Porusza bowiem rzeczy ważne, a jednocześnie nie zawsze łatwe.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

Pozostałe wiadomości