Styl życia

Wyniki Lotto z 24 listopada. Poznaj liczby z ostatniego losowania

Styl życia

Autor:
Adrian
Adamczyk
Ostatnie wyniki Lotto - kupony.

Wyniki Lotto z dnia 24.11.2022 r. Jakie liczby padły podczas ostatniego losowania Lotto, Lotto Plus oraz Super Szansa? Poniżej przedstawiamy rezultaty losowań oraz najistotniejsze informacje dotyczące gier prowadzonych przez Totalizator Sportowy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kiedy odbędą się kolejne losowania Lotto.

Lotto, dawniej nazywana Dużym Lotkiem, to jedna z najpopularniejszych loterii liczbowych w Polsce. Gra polega na poprawnym wytypowaniu 6 liczb z przedziału od 1 do 49, które można wskazać samemu lub wyznaczyć je metodą "chybił trafił". Lotto to gra, w której może dojść do kumulacji. Jeśli podczas danego losowania nikt nie wytypuje sześciu liczb, pula nagród przechodzi do kolejnego losowania Lotto.

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Wyniki losowania Lotto z 24.11.2022 r.

Poznaj wyniki dla losowań Lotto, Lotto Plus oraz Super Szansy:

  • Wylosowane liczby Lotto to: 39, 29, 3, 15, 25, 4
  • Wylosowane liczby Lotto Plus to: 29, 36, 41, 27, 28, 46
  • Wylosowane liczby Super Szansa to: 2, 9, 6, 9, 0, 5, 5

W jakie dni i o której godzinie odbywają się losowania Lotto?

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Studio Lotto rozpoczyna się każdego dnia o godz. 21:50. W pozostałe dni odbywają się losowania takich gier jak: Eurojackpot (wtorek i piątek), MultiMulti (poniedziałek-niedziela), Ekstra Pensja (poniedziałek-niedziela), Mini Lotto (poniedziałek-niedziela), Kaskada (poniedziałek-niedziela), Super Szansa (poniedziałek-niedziela) oraz Keno (poniedziałek-niedziela).

Jak odebrać wygraną w Lotto?

W przypadku internetowej wygranej kwota do 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Konta Gracza na platformie Lotto. Natomiast w przypadku wygranej online równej lub wyższej niż 2280 zł trzeba zgłosić się z dowodem do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego. Kupon zawarty w stacjonarnej kolekturze LOTTO odbierzesz bez problemu, jeśli kwota wygranej nie przekracza 2280 zł. Jeżeli wygrana jest równa lub wyższa niż 2280 zł to podobnie jak w przypadku zakładów online, musisz udać się do kasy najbliższego Oddziału Totalizatora Sportowego. Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierane jest 10% podatku.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości