Postanowiła zorganizować wesele bez dzieci. Pomysłem na zaproszenia wywołała sensację w sieci. "Nie ma co się spinać"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Zawód: niania na wesele
Zawód: niania na wesele
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Moda weselna nieustannie się zmienia. Coraz więcej młodych par decyduje się zaprosić do udziału w zabawie wyłącznie dorosłych gości. Najlepszym tego dowodem jest nagranie, które znalazło swoje miejsce na TikToku. Jego autorka w nieszablonowy sposobów poinformowała bliskich o konieczności pozostawienia dzieci w domu.

Zdecydowała się na wesele bez dzieci. Na zaproszeniach umieściła rebus

Wesela tylko dla dorosłych to dość kontrowersyjny temat. Goście, którzy na co dzień spełniają się w roli rodziców, mogą czuć się urażeni pomysłem wykluczenia pociech z rodzinnej uroczystości. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele par decyduje się na taki krok. W gronie osób, które nie wyobrażają sobie przyjęcia weselnego z maluchami, znalazła się użytkowniczka TikToka używająca pseudonimu Aaantalia.

Przyszła panna młoda postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami pomysłem na nietuzinkowe zaproszenia. Kobieta umieściła na nich rysunek przedstawiający przekreśloną buzię dziecka. Komunikat w formie rebusu uwieczniła na krótkim nagraniu, które wywołało niemałe poruszenie wśród internautów.

Rebus na ślubnym zaproszeniu podzielił użytkowników TikToka

Filmik został wyświetlony ponad 1,7 mln razy. Co więcej, wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Część internautów wyraziła zdecydowany sprzeciw wobec organizacji wesel tylko dla dorosłych, inni okazali autorce nagrania swoje wsparcie.

- "Przecież to zupełnie normalne", "Jako matka szanuję twoje zdanie. Nie chciałabym na własnym ślubie martwić się, czy ciotka upilnuje swoje dziecko i ono nie zepsuje pierwszego tańca", "Twoje wesele = Twoje zasady. Sama mam dzieci, ale na sierpniową imprezę idę solo", "Każdy ma prawo zapraszać, kogo chce. My dostaliśmy zaproszenie bez dzieci, nie mieliśmy opieki, to nie poszliśmy. Nie ma co się spinać i denerwować" - pisali użytkownicy TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: tiktok.com, kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Eva Voica / EyeEm/Getty Images/TikTok

podziel się:

Pozostałe wiadomości