organizacja wesela

  organizacja wesela

  Organizacja ślubu i wesela wiąże się, oczywiście, z ogromnymi emocjami i wieloma obowiązkami, ale także z dużym wydatkiem. Uroczystości za kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych były do niedawna codziennością, do której większość z nas przywykła. Pandemia sprawiła, że pary młode zaczęły jednak szukać oszczędności w trakcie przygotowań. Dziś podpowiadamy, co zrobić, żeby ten wyjątkowy dzień był piękny i niezapomniany, a jednocześnie nie zrujnował domowego budżetu.

  Wesele to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. To zazwyczaj starannie planowana uroczystość, na którą zaprasza się rodzinę, przyjaciół i znajomych. Dzień ten na długo pozostaje w pamięci państwa młodych i uczestników zabawy. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa od kilkunastu miesięcy nie można było organizować hucznych wesel gromadzących wielu gości. Kiedy sytuacja wróci do normy? Rzecznik rządu podaje termin.

  Od 19 października obowiązują obostrzenia związane z nasilającą się epidemią koronawirusa. W strefie czerwonej wesela są zakazane, a w strefie żółtej maksymalnie 20 osób może się bawić bez tańców. Co w takiej sytuacji mają robić państwo młodzi? Czy branża przetrwa kolejne restrykcje? O tym rozmawialiśmy z adwokat Elizą Kuną oraz Martyną Gabriel, organizatorką i dekoratorką wesel.

  Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska szykuje się do ślubu ze swoim partnerem patrykiem Ignaczakiem. Czy to prawda? Czy Ania marzy o wielkim i hucznym weselu, czy o kameralnej uroczystości? Zapytała ją o to Agnieszka Jastrzębska.

  Zapraszamy na poranek z Dzień Dobry TVN, a w programie: 90 dni na bezludnej wyspie bez jedzenia i picia - Ed Stafford mistrz survivalu o tym, jak przeżyć w sytuacji ekstremalnej. Ma 4 lata i przeszedł już 27 operacji twarzy - historia małego Teosia, który uczy się, że wygląda inaczej. Była druhną wszystkich swoich przyjaciółek, dziś jest druhną do wynajęcia - zobacz, jak profesjonalistka może pomóc w organizacji wesela. Zaczynamy jutro punktualnie o 8.00!

  Czy spotkała się z handlem terminami ślubów? Jakie są najbardziej "topowe" miejsca na wesele? Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin ślubu? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN organizatorkę ślubów Ewę Wardęgę-Sawicką.