Polak najlepszym organizatorem wesel w Szkocji. Do tej pory przygotował ich 600

Źródło: Dzień Dobry TVN
Polak najlepszym organizatorem wesel w Szkocji
Polak najlepszym organizatorem wesel w Szkocji
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style
Oskar Gilchristi-Grodnicki brał udział w przygotowaniu ponad 600 wesel. Polak został uznany za najlepszego organizatora takich przyjęć w Szkocji. Nasz rodak przyznał, że możliwość wpływu na to, jak ma wyglądać jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej, to dla niego nobilitacja.

Organizator wesel

Oskar Gilchristi-Grodnicki na koncie ma aż siedem prestiżowych nagród. Ostatnia, którą otrzymał, była wyróżnieniem za całokształt pracy, za zaangażowanie przy akcjach charytatywnych i niezwykle pozytywny odbiór par młodych. Mężczyzna urodził się w Legnicy i od zawsze miał artystyczną duszę. Zaraz po maturze wyjechał do Szkocji, gdzie skończył studia. W trakcie nauki pracował w jednym z hoteli, gdzie przygotowywał imprezy.

- Mój menadżer wtedy zauważył, że mam dobre oko na detale. Jestem takim perfekcjonistą, pedantem i zdecydował się mnie wypchnąć w wesela - powiedział Oskar.

Przyjaciele Polaka podkreślili, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i potrafi zorganizować nawet najbardziej wymyślne dekoracje. Od trzech lat Oskar prowadzi własną firmę i organizuje ekskluzywne wesela w Szkocji dla ludzi z całego świata.

Organizacja własnego wesela

Największym wyzwaniem było jednak zorganizowanie własnego wesela. On i George poznali się osiem lat temu w Internecie. - Nad naszym weselem pracowaliśmy tak naprawdę razem, chciałem, żeby George miał jak najwięcej do powiedzenia. Ja przejąłem trochę część logistyczną. George zwracał uwagę na detale takie, jak kolor dekoracji - powiedział Oskar. A George dodał: "Oskar był zdecydowanie liderem tego przedsięwzięcia i dzięki niemu wszystko się udało".

Wesele było połączeniem dwóch tradycji polskiej i szkockiej: były chleb i sól, w ciągu dnia pojawili się w kiltach, a wieczorem, w trakcie pierwszego tańca wystąpili w polskich strojach narodowych.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Szymon Brózda

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości