Ślub i wesele

Panna młoda skompromitowana przed ołtarzem. Spektakularna zemsta niedoszłego męża

Ślub i wesele

Autor:
Oskar
Netkowski
Panna młoda

Para z Chin zafundowała swoim gościom weselnym niemałą rozrywkę. Pan młody zapragnął odegrać się na swojej niewiernej partnerce. Całość uchwyciły kamery gości. Nagranie niesie się po sieci i obejrzano je już ponad 6 mln razy.

Zemsta pana młodego na niewiernej narzeczonej

Feralna uroczystość odbyła się w Fujian w południowo-wschodnich Chinach. Nagranie z TikToka, które zdobyło olbrzymią popularność wśród internautów, pokazuje parę idącą do ołtarza. Nikt z gości nie spodziewa się jeszcze, co za chwile pojawi się na wielkim ekranie. Kiedy w końcu młodzi docierają na środek sceny, za ich plecami odbywa się projekcja filmu. Początkowo pojawiają się migoczące serduszka. Po chwili jednak przychodzi czas na wideo z panną młodą w roli głównej.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Odtąd zszokowani goście weselni mogli zobaczyć nagranie z ukrytej kamery. A na nim dowód zdrady panny młodej, której dopuściła się z mężem swojej siostry.

Nagranie zdrady na ślubie

Temat zainteresował lokalną prasę, a portal Asia One dotarł do informacji o tym, że zakochani zaręczyli się po dwuletnim związku, na sześć miesięcy przed ślubem. Co więcej, panna młoda romansowała z mężem swojej siostry, która była w zaawansowanej ciąży. Pan młody nie odkładał obwieszczenia tej informacji wszystkim zgromadzonym i już chwilę po rozpoczęciu ceremonii, przeszedł do swojego niecnego planu.

Kiedy na projektorze w najlepsze mogliśmy oglądać nagranie zdrady, mężczyzna popchnął wymownie pannę młodą i spytał: "czy naprawdę myślałaś, że o tym nie wiedziałem?". Kobieta rzuciła bukietem kwiatów w - niedoszłego - małżonka. Do ceremonii ostatecznie nie doszło.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: FG Trade/Getty Images

Pozostałe wiadomości