Materiał promocyjny

Pomysły na prezent last minute. Te produkty to strzał w dziesiątkę

Piotr Wojtasik w Świątecznym Miasteczku Dzień Dobry TVN
Świąteczna atmosfera na warszawskiej Starówce - BLIK
Źródło: Dzień Dobry TVN
Za kilka godzin Wigilia, a wy zapomnieliście o prezencie dla bliskiej osoby? Każdą sytuację można uratować. Do spóźnialskich z pomocą spieszy Ewelina Rydzyńska. Stylistka przedstawiła nam kilka propozycji na udane i sprawdzone upominki. Tej zimy będzie ciepło, stylowo i miło. 

Pomysły na prezenty last minute

W tym roku święta nadeszły wyjątkowo szybko. W natłoku pracy, obowiązków i dynamicznego życia zdarza się zapomnieć o kilku ważnych kwestiach. Jeśli tak jak my, zaliczyliście małą wtopę i dopiero w Wigilię przypomnieliście sobie o kilku niezakupionych prezentach, przybijamy piątkę. Ale… bez obaw, jeszcze wszystko można naprawić. W naszym programie zagościła bowiem Ewelina Rydzyńska, która wyjaśniła co, gdzie i jak możemy jeszcze zakupić.

Stylistka zademonstrowała ciepłe i miłe w dotyku ubrania oraz dodatki, które nie tylko pozwolą nam przetrwać mrozy przy skręconych kaloryferach, ale też sprawią, że będziemy się czuć komfortowo i stylowo. Skarpetki, swetry i modne dresy. Z takim zestawem zimna nie będzie nam, a raczej naszemu obdarowanemu, straszna.

Szybkie i komfortowe zakupy last minute

Znacie to uczucie, kiedy przed świętami wchodzicie do sklepu, a tam gigantyczne kolejki i tłumy ludzi? Wy ubrani na cebulkę, obładowani kurtką, szalikiem i wypadającymi z kieszeni rękawiczkami nerwowo poszukujecie portfela, karty bądź gotówki, by zapłacić za prezent. Na samą myśl robi nam się gorąco. Jak się okazuje, shoppingowe szaleństwo nie musi być męczące. Za stylowe zakupy możemy wygodnie zapłacić za pomocą zbliżeniowej płatności BLIK. Wystarczy nam tylko telefon, który, nie oszukujmy się i tak zawsze mamy pod ręką.

To nie jedyna zaleta tejże funkcji. BLIK to przede wszystkim bezpieczeństwo - płacąc za wybrane produkty musisz odblokować swój telefon odciskiem palca lub PIN-em, zatem nikt poza tobą nie będzie mógł dokonać płatności. Kolejny atut to szybkość - transakcja trwa zaledwie kilka sekund. Nie straszny jest także brak sieci czy zasięgu.

Co zatem zrobić, aby zapłacić zbliżeniowo BLIKIEM? Należy:

 • Aktywować płatności zbliżeniowe BLIK w swojej aplikacji bankowej.
  • Włączyć funkcję NFC w telefonie - to bezdotykowa i bezprzewodowa technologia, która umożliwia wymianę danych między telefonem a terminalem.
   • Włączyć blokadę ekranu - biometrię np. odcisk palca lub kod PIN, aby mieć pewność, że swoim telefonem zbliżeniowo zapłacisz tylko ty i nikt więcej.
    • Potwierdzić PIN-em aktywację płatności zbliżeniowych BLIK w aplikacji bankowej.

     Kolejny krok to już zakupy. Gdy wybierzesz odpowiedni prezent, udaj się z nim do kasy, poinformuj kasjera o płatności zbliżeniowej, a następnie podsuń telefon do terminala.

     Po upływie krótkiej chwili na telefonie zobaczysz informację o dokonaniu transakcji, a na terminalu wyświetli się informacja o jej zaakceptowaniu.

     Płatność zbliżeniowa BLIKIEM jest dostępna w aplikacjach mobilnych 6 banków i na telefonach z systemem Android. Funkcja ta jest bezpłatna i nie trzeba być zalogowanym do aplikacji, by z niej skorzystać.

     Więcej informacji o płatnościach zbliżeniowych BLIK znajdziesz na BLIK.

     Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

     Zobacz także:

     Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

     Materiał promocyjny
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości