Styl życia

Justyna Ducka i jej partner kupili malowniczy dworek. Teraz para zamierza go wyremontować

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Magda Nabiałczyk
Ona, on i 100-letni dworek

Justyna Ducka, aktorka i przebojowa blondynka z serialu "Zakochani po uszy" wraz ze swoim partnerem, Markiem Bartosiewiczem zakupili uroczy dworek. Zamierzają go sami wyremontować.

Ona, on i dworek

Justyna Ducka i Marek Bartosiewicz poznali się przez internet na początku pandemii. Po dwóch latach zakupili malowniczy dworek, który teraz wspólnie chcą wyremontować. Planują i oczami wyobraźni widzą kolejne pomieszczenia.

- Tak naprawdę jesteśmy od miesiąca właścicielami. Wyrzuciliśmy tony śmieci, niestety mało pamiątek po pierwszych właścicielach się udało znaleźć. Liczyliśmy na jakieś skarby, może jeszcze do czegoś się dokopiemy - wyjaśnia aktorka.

Budowa tego domu rozpoczęła się w 1930 roku. Koniec prac zbiegł się w czasie z wybuchem drugiej wojny światowej, dlatego pierwsi właściciele nie mogli nacieszyć się tym miejscem.

Dlaczego postanowili kupić dworek?

Kiedy kupili dworek, postanowili spędzić w nim pierwszą noc na materacach. Rozpoczęli już pierwsze prace, ale chcą przede wszystkim ochronić dom przed wilgocią. W większości chcą zrobić niemal wszystko własnymi rękami lub z pomocą przyjaciół. Pomysł jest na każde pomieszczenie, a nawet na teren na zewnątrz.

- Zakładam, że to będzie dwa lata, ale będę szczęśliwy jeżeli będzie za trzy albo za pięć - wyznał Marek Bartosiewicz.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Magda Nabiałczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości