Hobby

Jakie filmy w TVN7 warto obejrzeć w nadchodzącym tygodniu? Czekają nas wieczory pełne emocji

Hobby

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Materiały prasowe
Seans filmowy w domu

Jakie filmy warto obejrzeć w TVN7 w nadchodzącym tygodniu? Czekają nas ekscytujące wieczory dla wszystkich miłośników kina. W programie między innymi kultowe komedie romantyczne, thrillery i największe kinowe produkcje. Sprawdź, co warto zobaczyć w tygodniu od 19 do 25 września 2022 r. 

Tydzień 19-25 września w TVN7

Tydzień rozpocznie się od polskiego poniedziałku z klasykiem rodzimej komedii romantycznej - "Tylko mnie kochaj". W filmie zobaczymy między innymi: Macieja Zakościelnego, Agnieszkę Grochowską, Agnieszkę Dygant oraz uroczą Julię Wróblewską wcielającą się w rolę małej Michaliny. We wtorek film sensacyjny z hollywoodzkim mistrzem aikido - Stevenem Segalem w reżyserii Andrzeja Barkowiaka. W środę seans dla widzów szukających ambitnego kina, rolach głównych Nicole Kidman i Sean Penn.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W drugiej połowie tygodnia czeka nas pozytywna i ciepła komedia z elementami fantasy. W piątek kolejna strona z dziennika Bridget Jones. W Weekend czekają nas megaprodukcje - w sobotę ekranizacja kultowej gry, a w niedzielę magiczny wieczór w Hogwarcie. Sprawdź, o czym są filmy oraz co i kiedy oglądać w TVN7 w nadchodzącym tygodniu.

Filmy w TVN7 - co obejrzeć od 19 do 25 września

19 września (poniedziałek) w TVN7

Już w poniedziałek o 21:35 na antenie TVN7 będzie można obejrzeć największy klasyk polskiej komedii romantycznej - "Tylko mnie kochaj". Głównym bohaterem filmu jest mody architekt, Michał, na którego drodze stają trzy kobiety - Agata, Julia i kilkuletnia Michalina. Jego świat wywraca się do góry nogami, jakie zakończenie go czeka?

20 września (wtorek) w TVN7

We wtorek 20 września na antenie TVN7 o 21:35 widzowie będą mieli okazję obejrzeć film sensacyjny - "Mroczna Dzielnica". Orin Boyd (w którego wcielił się Steven Seagal) ryzykuje wszystko i rozpoczyna dochodzenie w sprawie zaginionych narkotyków wart miliony dolarów. Jak potoczy się jego historia? Czy będzie mógł liczyć na wsparcie kolegów ze skorumpowanej policji?

21 września (środa) w TVN7

We środę 21 września na antenie TVN7 czeka nas "Tłumaczka". Film z gatunku sensacyjnych, thriller, opowiadający historię kobiety, która podsłuchała rozmowę o planowanym zamachu na przywódcę jednego z krajów afrykańskich. W roli głównej Nicole Kidman.

22 września (czwartek) w TVN7

We czwartek kolejna wspaniała komedia romantyczna, pt. "Czas na miłość". Kiedy 21 letni Tim Lake odkrywa, że może podróżować w czasie, postanawia naprawić świat i znaleźć sobie dziewczynę. Jak potoczy się jego historia?

23 września (piątek) w TVN7

W piątek na małym ekranie film z Renée Zellweger. "Bridget Jones: w pogoni za rozumem" to kontynuacja historii związku tytułowej bohaterki z Markiem Darcym. Do akcji wkracza były szef - Daniel Cleaver. Jak potoczy się historia w tym miłosnym trójkącie?

24 września (sobota) weekend w TVN7

W sobotni wieczór na widzów TVN7 czeka blockbusterowa megaprodukcja z pogranicza przygody i fantasy - ekranizacja kultowej gry Warcraft pt. "Warcraft: początek". Głównym wątkiem filmy jest krwawa wojna o terytorium ludzi i orków. W ekranizacji nie zabraknie fenomenalnych efektów specjalnych i widowiskowych scen międzygalaktycznych potyczek. 

25 września (niedziela) weekend w TVN7

Tydzień zakończymy kolejną wizytą w Hogwarcie. W niedzielę na TVN7 będziemy mogli obejrzeć dalsze losy czarodzieja w czwartej części, pt. "Harry Potter i czara ognia". Główny bohater (Daniel Radcliffe) będzie musiał wziąć udział w Turnieju Trójmagicznym, gdy jego nazwisko zostaje wybrane w tajemniczy sposób przez Czarę Ognia. Jak potoczą się jego losy?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Anton Ostapenko/Getty Images

Pozostałe wiadomości