Styl życia

Gadżety, które ułatwiają pracę. "Drukarka sama wysyła powiadomienie do kuriera, że tusz się kończy"

Styl życia

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Reporter:
Robert Stockinger
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Akcesoria home office
Dzień Dobry TVNAkcesoria home office

Świat poszedł do przodu, sprzęt biurowy musi więc zmieniać się nieustannie, by dopasować się do potrzeb użytkowników. O tym, w jakim kierunku się rozwija ta dziedzina, opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN ekspert od gadżetów, Konrad Koterba.

Z jakich sprzętów korzystają dziś najczęściej pracownicy?

Na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów, które mają na celu pomaganie nam w codziennych czynnościach, zarówno związanych z wykonywaniem pracy, jak i utrzymywaniem w czystości naszego sprzętu. Jednym z gadżetów, które zdecydowanie przypadł do gustu wszystkim miłośnikom jedzenia w czasie pracy i mającym problemy z wyczyszczeniem klawiatury komputera z okruszków, jest maleńki odkurzacz, który doskonale radzi sobie z takim problemem.

Równie pomocne, zwłaszcza w upalne dni, są mini lodówki, czyli urządzenia, w których zmieści się zaledwie jedna puszka czy butelka z napojem. W ten sposób można na biurku w pracy mieć pod ręką zawsze idealnie schłodzoną wodę albo napój gazowany.

Jakie funkcje mają obecnie drukarki?

Drukarki nieustannie zaskakują nas nowymi funkcjami. Obecnie dostępne są nawet takie, w których mamy możliwość korzystania z tzw. inteligentnego drukowania. Polega ono na tym, że możemy z każdego miejsca, bez względu na to, gdzie jesteśmy, uruchomić drukarkę i wydrukować potrzebne dokumenty, które będą na nas już czekać np. po przyjściu do pracy.

- Do tego jest jeszcze jedna ważna funkcja, subskrypcja, czyli płacisz tylko za tyle stron, ile wydrukujesz. Jak nie wykorzystasz puli, przechodzi na następny miesiąc. Gdy tusz się skończy, przyjeżdża kurier, który wręcza taki oto tusz, a ty stary odsyłasz, co jest przyjazne recyklingowi - wyjaśnia nowe możliwości Konrad Koterba.

Dobrym rozwiązaniem jest to, że to drukarka sama wysyła powiadomienie do kuriera, że tusz się kończy, co niewątpliwie zdejmuje użytkownikom z głowy kolejną sprawę, o której muszą pamiętać.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej gadżetów, służących także do rozrywki, jak choćby do gry w minigolfa czy koszykówkę w biurze, zobacz, co jeszcze poleca ekspert Konrad Koterba na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Reporter: Robert Stockinger

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości