Styl życia

Ciało Doroty Łyczak działa jak magnes. "To energia, którą można przekazywać innym ludziom"

Styl życia

Dorota Łyczak przyciąga do swojej klatki piersiowej sztućce, monety, telefony komórkowe, a nawet żelazka. Kobieta z dnia na dzień stała się popularna. Udziela wywiadów i regularnie organizuje pokazy swoich umiejętności. O tym, w jaki sposób dowiedziała się o swoim niezwykłym darze oraz, jak wygląda jej codzienność po jego odkryciu, opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

Dorota Łyczak z Głuszycy nie była świadoma swoich umiejętności od zawsze. Nietypową zdolność przyciągania do skóry metalowych przedmiotów odkryła zupełnie przypadkiem.

Ciało, które działa jak magnes

Gdyby nie konieczność przeprowadzenia rehabilitacji kręgosłupa, Dorota Łyczak mogłaby do dziś nie zdawać sobie sprawy ze swojej wyjątkowej zdolności, jaką jest przyciąganie metalowych przedmiotów. Podczas badania przeprowadzanego z wykorzystaniem urządzeń laserowych, kobieta zaskoczyła personel medyczny, doprowadzając do niespodziewanego wyłączenia specjalistycznego sprzętu. Dowiedziała się wtedy, że być może jej ciało wytwarza pole magnetyczne, przez co jest w stanie działać jak magnes.

Zaskakująca moc ludzkiego pola magnetycznego

Po powrocie do domu Dorota Łyczak postanowiła sprawdzić, czy rzeczywiście jej ciało wykazuje nietypowe zdolności. Okazało się, że jest w stanie przyciągnąć do klatki piersiowej sztućce kuchenne, monety, a nawet ciężkie żelazko. Kobieta wspomina też pracę w restauracji, której szef zauważył dodatkowy efekt działania pola magnetycznego.

Mój szef twierdził, że leżące w pobliżu mnie telefony komórkowe się rozładowywały

- wspomina pani Dorota. Dodaje też, że osoby z jej najbliższego otoczenia zyskują w jej towarzystwie energię i lepsze samopoczucie.

Kierowana ciekawością kobieta dotarła do różnych publikacji, traktujących na temat zdolności przyciągania metalowych przedmiotów przez człowieka. Dowiedziała się, że może to być związane ze specyficznym rodzajem skóry. Po skończeniu kursu bioterapeutycznego doszła jednak do wniosku, że jest w tym coś więcej, a skupiona w niej energia może służyć innym ludziom.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Brzezińska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości