Styl życia

Już jutro finałowy odcinek "Behawiorysty". Czy Brygida pomoże Gerardowi odnaleźć Beatę?

Styl życia

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Player.pl
Robert Więckiewicz w "Behawioryście"

Wszystko, co co dobre, szybko się kończy. I tak docieramy do ostatniego odcinka hitowego serialu "Behawiorysta" na podstawie prozy Remigiusza Mroza. Co czeka bohaterów w ostatnim odcinku?

Behawiorysta - odcinek 8.

Po tym, jak Brygida zgadza się pomóc Gerardowi, oboje wyruszają na poszukiwania Horsta. Edling przepytuje swoją żonę, szuka szczegółów, które mogą pomóc w znalezieniu Zeigera. Niestety zdaje się, że krążą w kółko – Brygida nie wie, gdzie Horst może przetrzymywać Beatę. Nie zdradził jej całego swojego planu. Tymczasem Zeiger zadaje przetrzymywanej Beacie kompromitujące pytania, opowiada o jej romansie z Gerardem, oglądają to widzowie Dylematu. Widzi to też Edling, rośnie w nim potężne poczucie winy, wie, że naraził najważniejsze dla niego osoby na śmierć. Gerard wpada na plan jak dotrzeć do Horsta. Muszą wyciągnąć tę informację od Kamilka. Dla Brygidy to niezwykle trudna emocjonalnie rozmowa. Jednak udaje im się zmanipulować mężczyznę i dowiedzieć, gdzie Horst więzi Beatę. Brygida nie chce, żeby Gerard jechał tam sam. Przekonuje go, że umie rozmawiać z Zeigerem, byli kiedyś niezwykle blisko. Dalej czuje z nim więź. Prosi swego męża by pojechali tam sami, bez obstawy.

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

Behawiorysta - opis serialu

Gerard Edling nie ciszy się szacunkiem opolskich organów ścigania, jednak, ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian.

Rozpoczyna się wyścig z czasem, kiedy tytułowy behawiorysta próbuje odkryć motywację porywacza. Szybko okazuje się, że trafiła kosa na kamień. Zdaje się, że przestępca zna każdy krok Gerarda. Wykorzystując siłę internetu, zaczyna realizować swój misterny plan.

Na ekranie obok Roberta Więckiewicza pojawia się Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

Finałowy odcinek "Behawiorysty" dostępny w serwisie Player.pl od 22 lutego.

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: AGNIESZKA K. JURE/TVN/ x-news

Pozostałe wiadomości