Nowości w wiosennej ramówce TVN. Te programy podbiją serca widzów

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Michał Malinowski
Wiosna w TVN rozkwita nowościami
Wiosna w TVN rozkwita nowościami Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Widzom TVN trudno będzie odejść od telewizora. Po zimowym marazmie spakujemy plecaki i wyruszymy w podróż po Azji, w parach ugotujemy pyszności, będziemy zgadywać, jak myślą Polacy, a dzieciaki przejmą domowe budżety. Przegląd wiosennych nowości zobacz w materiale Dzień Dobry TVN.

Powraca "Azja Express"

16 śmiałków wyruszy w podróż z 1 dolarem w kieszeni. Na ekrany powraca słynny program "Azja Express". To już piąta odsłona tego telewizyjnego formatu. Tym razem gwiazdy będą przemierzać Turcję, Gruzję i Uzbekistan, by zawalczyć o tytuł zwycięzcy.

W nowym sezonie wystąpią: Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Angelika i Luka Trochonowiczowie, Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Czesław i Dorota Mozilowie, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią Pestą oraz Adam Zdrójkowki z tatą Dariuszem Zdrójkowskim.

Premierowy odcinek "Azji Express" w sobotę 4 marca o godz. 20:00 na antenie TVN.

"Ugotowani w parach"

W nowej formule powróci program "Ugotowani". Pasjonaci gotowania będą pichcić dla gości w parach. Swoje popisowe dania doprawią szczyptą romantyzmu.

W środę 1 marca o godz. 21:35 w TVN zobaczymy pierwszy odcinek "Ugotowanych w parach".

Porządną dawkę rozrywki dostarczy tej wiosny gra "Kto to wie?". W roli prowadzącej uwielbiana przez widzów Dorota Wellman. Dziennikarka sprawdzi, jak myślą Polacy. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:20 w TVN.

Co się stanie, gdy nasze dzieci przejmą domowy budżet? Tego dowiemy się z programu "Nastolatki rządzą... kasą". Młodzież będzie dzielić pieniądze i kontrolować finanse, a rodzice będą mogli się tylko przyglądać. Program zadebiutuje na antenie TVN już 14 marca o godz. 21:35.

Kolejne nowości w wiosennej ramówce naszej stacji odkryjesz w materiale wideo. Sprawdź, czego nie możesz przegapić.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Michał Malinowski

Pozostałe wiadomości