Dorota Wellman zapowiada swój nowy program. "Wesoła gra dla każdego, w każdym wieku"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Karolina Kalatzi
Dorota Wellman o programie "Kto to wie?"
Dorota Wellman o programie "Kto to wie?"
wideo 2/8

Już 27 lutego na antenie TVN ruszy nowy program. Prowadząca Dorota Wellman zaprasza widzów do wspólnej gry telewizyjnej "Kto to wie?". Spotkanie z telewidzami i sprawdzenie, co myślą Polacy, jest dla dziennikarki ekscytującą przygodą.

"Kto to wie?" - zasady programu

W każdym odcinku Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia z czwórką uczestników. Zmierzą się w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi, jakich ich zdaniem udzielili ankietowani na zadane pytania. Po każdej z części jeden z zawodników opada. W wielkim finale najlepsza osoba ma szansę, by wygrać nawet 20 tysięcy złotych. 

W programie "Kto to wie?" gracze nie muszą posiadać eksperckiej wiedzy. Wystarczy, że odgadną, jak myśli społeczeństwo. "Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?", "Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?" - co wybrali Polacy? O tym przekonamy się już 27 lutego. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 16:20 w TVN. Odcinki zobaczymy również na platformie Player.pl.

Dorota Wellman o programie "Kto to wie?"

Prowadząca nie ma wątpliwości, że show dostarczy Polakom porządną dawkę rozrywki.

- Program "Kto to wie?" jest nowością absolutną. Jest grą z telewidzami. Program właściwie wymaga od nas kombinacji, bo sprawdzamy, co myślą Polacy. Mamy specjalne grupy, które przepytaliśmy w różnych sprawach, a teraz na naszych telewidzach będziemy sprawdzać, jak myślą Polacy. Łatwa, prosta, przyjemna i wesoła gra dla każdego, w każdym wieku. Ale podstawą tej gry jest to, że się spotkamy, że się poznamy i będziemy mogli nareszcie zobaczyć naszych widzów, porozmawiać. Program jest grą, zabawą i spotkaniem z telewidzami - podkreśliła Wellman.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości