Co nowego do obejrzenia w Playerze w lutym? Nie zabraknie głośnych premier

Autor:
Oskar
Netkowski
Film "Listy do M. 5"

Luty zapowiada się wyjątkowo romantycznie. A już na pewno dla użytkowników Playera. Już wkrótce dwie superpremiery - kolejna odsłona "Listów do M." oraz nowe reality-show "True Love". Powracają także ulubione programy widzów. Jest co oglądać.

Hity w Playerze na luty

Miesiąc w Playerze rozpoczął się bardzo mocno. 3 lutego premierę miał dokument "Polacy w Legii Cudzoziemskiej". Najnowszy film autorstwa reporterów "Superwizjera" opowiada o najbardziej tajemniczej armii świata, azylu dla kryminalistów i dezerterów. 24 lutego odbędzie się natomiast premiera dokumentu "Wagnerowcy. Najemnicy Putina" 

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Luty zapowiada się nie tylko mrocznie. W końcu niedługo walentynki. Idealnym pomysłem będzie spędzenie tego dnia w domu z seansem "Listów do M. 5". Film skupia się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Seriale Playera - nowości na luty

Wielbiciele programu "Mój Agent" mogą spodziewać się nowych odcinków drugiego sezonu. Jak przekazać sławnej aktorce, że nie zostanie zaangażowana do wymarzonej hollywoodzkiej produkcji? Czy istnieje sposób, by pogodzić zwaśnione od dawna dwie gwiazdy filmu i teatru? W jaki sposób zmusić parę aktorów, którzy nie lubią się prywatnie do zagrania zakochanych? Z takimi dylematami zmagali się w pierwszym sezonie serialu pracownicy Agencji Aktorskiej Krantz. Ale to nie wszystko. Dowiemy się także więcej, co u bohaterów "Papierów na szczęście". Nowe odcinki zapewnią emocjonujące wątki z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w życie rodziny Kowalczyków i ich przyjaciół. Czy nasi ulubieńcy w końcu otrzymają tytułowe "Papiery na szczęście"?

27 lutego zadebiutuje serial "Sekrety życia". Realistyczna produkcja przedstawia problemy bliskie widzom. Fabuła odzwierciedla nie tylko wydarzenia dnia codziennego, ale także ujawnia życiowe absurdy. Każdy odcinek to zamknięta całość, opowiadająca jedną historię, bez kontynuacji. Natomiast w programie "Kto to wie?", w każdym z odcinków, Dorota Wellman połączy się z uczestnikami wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, a w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

"TRUE LOVE EXTRA"

27 lutego kolejna nowość Player Original. W nowej, niezwykłej lokalizacji - egzotycznej Kolumbii – dzieje się akcja premierowego nieprzewidywalnego reality-show - "True Love"! Po raz pierwszy w historii programów randkowych nie będzie miejsca na układy, misterne intrygi i przemyślane strategie! Szczerość uczuć i zamiarów zweryfikuje wykrywacz kłamstw. Przewodnikiem po świecie zawiązujących się miłosnych relacji będzie - debiutująca w roli prowadzącej - Edyta Zając.

Zasady programu z pozoru są proste - na Karaibach, w luksusowej wakacyjnej posiadłości, spotyka się grupa singli, a każdy z nich ma szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz duże pieniądze. I to dokładnie w tej właśnie kolejności. Żeby wyjechać z wygraną pieniężną, muszą naprawdę się zakochać. Tylko prawdziwe uczucie może przetrwać regularne testy wykrywaczem kłamstw.

W Playerze tradycyjnie więcej! "True Love Extra", czyli odcinki dłuższe niż w TV oraz w każdą sobotę "More True Love", czyli materiały nieemitowane w odcinkach tygodniowych.

Co włączyć w Playerze?

Powracają także dobrze już znane programy i filmy oraz nowości:

 • "Na pewno, być może" - od 3 lutego,
 • "Rekin" - od 3 lutego,
 • "Z jak Zachariasz" - od 10 lutego,
 • "Legend" - od 10 lutego,
 • "Odsiecz" - od 10 lutego,
 • "To właśnie miłość" – od 10 lutego,
 • "Mamuśki rządzą" – nowość – premiera 16 lutego,
 • "Przestroga" - od 17 lutego,
 • "Dziewczyna warta grzechu" - od 17 lutego,
 • "Inni" - od 17 lutego,
 • "Nagi instynkt przetrwania 9" – nowy sezon – premiera 19 lutego,
 • "Rozumiemy się bez słów" - od 24 lutego,
 • "Zamach" - od 24 lutego,
 •  "Kto to wie?" – nowość – premiera 27 lutego,
 • "Googlebox 18" – nowy sezon – od 28 lutego,

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości