Newsy

WOŚP 2022 Wrocław - program i koncerty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN24/WOŚP Wrocław
Wrocław zimą
Adam Smigielski/Getty Images30. finał WOŚP 2022 we Wrocławiu - program i koncerty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚP 2022 Wrocław. 30. finał WOŚP we Wrocławiu rozpocznie się już w sobotę. Po zeszłorocznej przerwie, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 29 i 30 stycznia 2022 roku. Jaki jest program wydarzeń i koncertów?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu - wydarzenia

Z okazji 30. finału WOŚP we Wrocławiu zorganizowane atrakcje zaplanowano aż na dwa dni. Między innymi koncerty w klubie Stary Klasztor będą trwały od soboty do niedzieli. Po rocznej przerwie, atrakcje powrócą na płytę Rynku i ma to być "zdecydowanie najbardziej wrocławskim spośród dotychczasowych Finałów".

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚPTVN
wideo 2/4

30 stycznia będzie można oglądać wystawę klasycznych samochodów, którą przygotowało Muzeum Topacz i Fundacja klasyczna Strefa Wrocław. Przygotowane zostanie także motocyklowe miasteczko, w którym będzie można podziwiać kultowe motocykle Harley-Davidson oraz elektryczne jednoślady, w tym zaprojektowane przez studentów Politechniki LEM Wrocław. Oprócz tego będzie brać udział w atrakcjach takich organizatorów jak: Dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Golden Retriver WOŚP Wrocław oraz Panthers Wrocław.

WOŚP 2022 Wrocław - koncerty

Pierwsze koncerty w Starym Klasztorze odbędą się w sobotę 29 stycznia. Impreza zaczyna się o godzinie 19:00, a przy wejściu będzie się znajdowała puszka na datki. W tym dniu będzie można usłyszeć takich artystów jak: 4 dziki, Uvaga, Grey fruit, Nowomowa, Suchy Pion.

30 stycznia w Starym Klasztorze, w stali Witrażowej odbędą się koncerty finałowe, na który wystąpią: Wrovlove Girls, Handpans Project, Nago, Żniwa, Rustica i Dziwoludy. Z kolei w Sali Gotyckiej w tym samym dniu odbędą się koncerty: piosenek z bajek Disneya, No Logo & Maria Sadowska, Damiana Szewczyka, Gitarowe Przeboje Wszech Czasów. Po Światełku do Nieba nadanym online o 20:15 wystąpi zespół HURT. W trakcie wydarzenia obowiązują obostrzenia sanitarne.

Punktem kulminacyjnym będzie Światełko o Nieba, które rozpocznie się o godzinie 20:00. Organizatorzy proszą o uczestnictwo online w wydarzeniu, które będzie transmitowane z klubu Stary Klasztor.

Więcej przeczytasz na: tvn.24.pl

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN24/WOŚP Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: Adam Smigielski/Getty Images

Pozostałe wiadomości