Siedmiolatek zostawiony niczym "Kevin sam w domu". Rodzice zapomnieli zabrać go na wakacje

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
mart/kab/tvn24.pl
Mały chłopiec na asfaltowej drodze.

To incydent, który do złudzenia przypomina scenariusz filmu "Kevin sam w domu". Siedmioletni chłopiec miał wybrać się z rodzicami na urlop. Niestety nie zdążył zająć miejsca w samochodzie matki. Pozostawiony na ulicy maluch zwrócił uwagę przechodniów. Sprawą zajęła się prokuratura.

Włochy. Siedmiolatek pozostawiony bez opieki na ulicy

Wakacyjne plany małżeństwa z Bolonii okazały się źródłem poważnych problemów. Rodzice siedmioletniego chłopca postanowili wybrać się na urlop dwoma samochodami.

Ustalili, że ich syn pojedzie z tatą kamperem. Malec w ostatniej chwili postanowił przesiąść się do auta matki. Niestety kobieta zdążyła już odjechać, a chwilę później w jej ślady poszedł ojciec dziecka. Mężczyzna był przekonany, że przesiadka poszła sprawnie i bezproblemowo. Chłopiec został sam na ulicy przed domem.

Bolonia. Rodzice zapomnieli zabrać syna na wakacje

Niefortunna pomyłka nie umknęła uwadze przechodniów. Jak podaje tvn24.pl, zawiadomili oni karabinierów, ci zaś zdołali skontaktować się z rodzicami.

Reprymenda służb mundurowych i strach o bezpieczeństwo syna to niejedyne konsekwencje, jakie czekały na nieodpowiedzialnych rodziców. Sprawa trafiła do wydziału do spraw nieletnich prokuratury.

Więcej na ten temat na tvn24.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: mart/kab/tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: mrs/Getty Images

Pozostałe wiadomości