Newsy

Znaleziono ciało nauczycielki. W sprawę może być zamieszany syn kobiety

Newsy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
PAP
9-o letni chłopiec kierował samochodem
iStockphotoGwengoat/Getty Images

Funkcjonariusze oraz prokuratura z miejscowości Szamotuły w województwie Wielkopolskim badają sprawę śmierci nauczycielki religii. Choć śledczy nie podają żadnych szczegółów, to, jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", w sprawę najprawdopodobniej zamieszany jest syn kobiety.

Policja bada sprawę śmierci nauczycielki

Kobieta była nauczycielką religii. Jej ciało zostało znalezione we wtorek, 28 września, wieczorem. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak w rozmowie z PAP-em poinformowała, że ze względu na dobro sprawy na razie nie będzie komentował dotychczasowych ustaleń poczynionych w związku ze śmiercią mieszkanki Szamotuł. Na razie wiadomo, że zwłoki nauczycielki religii znaleziono w jej mieszkaniu.

Syn kobiety został zatrzymany

Według nieoficjalnych ustaleń "Gazety Wyborczej" policja miała zatrzymać syna kobiety. Funkcjonariusze mieli zobaczyć mężczyznę w centrum Szamotuł. Dwudziestolatek dziwnie się zachowywać. Gdy policjanci postanowili go wylegitymować, zaczął uciekać. Wbiegł do kamienicy, w której mieszkał z matką, a potem do mieszkania. Tam zatrzymali go funkcjonariusze. Mężczyzna był trzeźwy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Tragedia na weselu w Żelechlinku. Wyniki sekcji zwłok 21-latki

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości