Tajemnicza Luna w utworze "Mniej". To jedna z najciekawszych młodych artystek w Polsce

Dzień Dobry TVN
Luna to jedna z najciekawszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy singiel "Mniej". Jak wypadła? Przekonajcie się sami.

Luna w utworze "Mniej"

Luna, czyli Ola Wielgomas to z całą pewnością jedna z najbardziej interesujących wokalistek młodego pokolenia. 21-letnia piosenkarka zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN swój najnowszy singiel "Mniej".

Utwór opowiada o ciemnej, przytłaczającej miłości, która niepostrzeżenie okrada z własnego życia. Jak mówi sama wokalistka, to trudna i przewrotna rozmowa z ukochanym, nieznajomym, stalkerem lub kimś z rodziny.

- Takie rozmowy są z natury nocne i analogowe, ale bezpieczniej prowadzi się je na odległość, jaką zapewnia telefon. Stąd pomysł na teledysk. Noc, klaustrofobiczna budka, ciasny pionowy kadr wzmagają poczucie osaczenia. Podnieś słuchawkę, wsłuchaj się w ciszę i w krzyk, wsłuchaj się w obezwładniającą melodię. Spróbuj się uwolnić - mówiła wokalistka.

Kim jest Luna?

Luna to pseudonim artystyczny Oli Wielgomas. Artystka ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach, fortepianie. Sama pisze i komponuje swoje utwory.

Wokalistka zadebiutowała w 2018 roku singlem "Na wzgórzach niepokoju", który wydała wówczas jako Ola Wielgomas. W minionym roku rozpoczęła współpracę z Michałem "Foxem" Królem. Nagrany wspólnie z muzykiem utwór "Luna" zapoczątkował jej nową artystyczną drogę.

Mimo młodego wieku Luna może pochwalić się występami m.in. na Pol’n’Rock Festiwal.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

"Ładna buzia potrafi śpiewać, grać, malować i prowadzić biznes". Michele Morrone w szczerym wywiadzie o swojej twórczości

Monika Brodka o nowym albumie i jego ukrytym przesłaniu. "Wyjść poza utarte ramy społeczne narzucane na płeć"

Brat Enrique Iglesiasa znowu na językach. Kim jest Julio Iglesias Junior? "Nie ma szczęścia ani w miłości, ani w karierze"

Autor: Katarzyna Oleksik

podziel się:

Pozostałe wiadomości