Newsy

"Hotel Paradise 3". Krzysztof miał immunitet, ale jeden z uczestników opuścił program. "Zrobił z siebie debila"

Newsy

TVN7

W "Hotel Paradise 3" nie ma miejsca na nudę, a Rajskie Rozdanie to najbardziej emocjonujący etap w programie. Co kilka odcinków dochodzi do roszad w parach, a w efekcie jeden z uczestników musi pożegnać się nie tylko z szansą na miłość, ale też wysoką wygraną.

"Hotel Paradise 3" odcinek 16. – przeprosiny Dawida

Wszyscy mieszkańcy willi myślą już tylko o jednym – Rajskie Rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Nic nie jest jeszcze pewne, dlatego, aby ułatwić uczestnikom podjęcie decyzji, Klaudia El Dursi zorganizowała dla nich zabawę w intymne pytania, których dotąd sobie nie zadali.

Podczas zabawy Dawid postanowił przeprosić Nathalię. – Miałem pewne inne wyobrażenia w stosunku do naszej relacji. Wszystko wczoraj powiedziałem pod wpływem emocji i alkoholu. Nie ukrywam, że za dużo wypiłem i może posłużyłem się złymi słowami. Jestem mściwy, ale pracuję nad tym – przyznał.

Nathalia przyjęła przeprosiny, ale niesmak wciąż pozostał. – Myślę, że gdyby pozostali uczestnicy trzymali jego stronę, nawet by mnie nie przeprosił – zauważyła.

"Hotel Paradise 3" odcinek 16. – wybór Krzysztofa zaskoczy wszystkich?

Żaden z chłopaków, oprócz Krzyśka posiadającego immunitet, nie jest bezpieczny. Od jego decyzji zależy teraz los pozostałych uczestników. Którą dziewczynę wybierze? Podczas spaceru po plaży z Olą uchylił rąbka tajemnicy. Stwierdził, że poważnie myśli o tym, aby wybrać Basię, a tym samym mocno namieszać w parach. Czy to szczere wyznanie, czy część planu, który obmyślił Krzysiek?

Niemal każda para będzie miała wątpliwości. Pojawią się pytania i rozterki. Wśród uczestników rodzą się podejrzenia o wyrachowaną grę i knute intrygi.

"Hotel Paradise 3"odcinek 16. - Rajskie Rozdanie

Podczas Rajskiego Rozdania Krzysztof wybrał Olę. Jak potem tłumaczył, chce ją lepiej poznać z charakteru. Marcin z kolei stanął za placami Nathalii, ponieważ udało im się zbudować "cudowną relację". Jego wybór dla nikogo nie był żadnym zaskoczeniem. Ta dwójka ewidentnie ma się ku sobie.

Simon po krótkiej rozłące znów będzie tworzył związek z Bogusią.

- Cieszę się, że będziemy razem w sypialni - ucieszyła się dziewczyna.

Maurycy wybrał Luizę, a Krystian Basię. Jako ostatni został Dawid i to właśnie jego decyzja najbardziej zaskoczyła widzów. Jego dotychczasowa sympatia, Ola, została wybrana przez Krzysztofa z immunitetem. Dawid wiedział, że nie może do niej podejść, dlatego wybrał Luizę. Ona jednak postawiła na Maurycego.

Na odchodne włożył piżamę, co zażenowało Olę.

- Zrobił z siebie debila - powiedziała.

Spodziewaliście się takich zmian?

Zobacz wideo: Zwiastun nowych odcinków "Hotelu Paradise 3"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TVN7

Pozostałe wiadomości